زن تهرانی شوهر سابقش را مسموم و سپس تکه تکه کرد!

خانمی که ساکن خیابان ششم نیروهوایی در منطقه پیروزی است هنگامی که قصد داشت دست و سر بردیده شوهر سابقش را سوار تاکسی کند دستگیر شد!

همسایه این قاتل به ماموران گفت: در حال بیرون رفتن از ساختمان بودم که خانم همسایه را دیدم. رد خون‌های ریخته شده به کنار این زن رسیده بود و این درحالی بود که بسته پتو پیچ شده در کنارش قرار داشت و سرگرم صحبت با راننده تاکسی بود که در همین لحظه راننده تاکسی از خودرو پیاده شد و زمانیکه به نزدیکی زن همسایه رسید دست یک مرد را در میان پتو دید و با جیغ و فریاد از مردم کمک خواست و من نیز به کمکش رفتم و توانستیم این زن را دستگیر کنیم.

زن تهرانی شوهر سابقش را مسموم و سپس تکه تکه کرد!

این اتفاق خونین بعد ازظهر پنجشنبه ۷ اردیبهشت ماه رخ داد و خیلی زود تیمی از ماموران کلانتری ۱۲۸ تهران نو در محل حاضر شدند و با جسد تکه تکه شده مردی که در پتو بسته بندی شده بود، روبرو شدند.

تیم ویژه همسر سابق این مرد را که عامل این قتل هولناک بود دستگیر کردند. در بررسی‌های ابتدایی مشخص شد این زن شوهر سابقش را با ضربات چاقو به قتل رسانده و در ادامه با بریدن سر و یک دست قصد داشته جسد پتوپیچ شده را سوار بر تاکسی به محل دیگری انتقال دهد.
صبح شنبه عامل جنایت برای اعتراف در دادسرای ناحیه ۲۷ تهران در برابر بازپرس ایلخانی قرار گرفت و گفت: در طول زندگی‌ام حقارت‌های زیادی از سوی همسرم دیده بودم.

زن تهرانی شوهر سابقش را مسموم و سپس تکه تکه کرد!

به گزارش رکنا وی افزود: ۱۵ سال قبل از همدیگر جدا شدیم اما بعضی اوقات به دیدنم می‌آمد تا اینکه از دخترم شنیدم که پدرش اعتیادش را ترک کرده و از من خواست که دوباره با هم زندگی کنیم اما هنوز چند روزی نگذشته بود که متوجه شدم شوهرم هنوز اعتیاد دارد و چون در این سالها نیز او مرا تحقیر کرده بود به فکر انتقام گیری افتادم.

این زن گفت: روز حادثه به بهانه دیدن او را به خانه کشاندم و غذایش را مسموم کردم و وقتی بیهوش شد او را هدف ضربات چاقو قرار دادم و سرش را بریدم.

مامانم زن خوبی است!

دختر این زن که در دادسرا حاضر شده بود به بازپرس پرونده گفت: مادرم انسان خوبی است و باور نمی‌کنم که دست به این جنایت زده باشد.

بنا به این گزارش، عامل جنایت برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس ایلخانی در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

رکنا در گزارش دیگری با اندکی تغییر از قول خانم شوهر کش نوشته: «حدود ۱۷ سال قبل با همسرم ازدواج کردم که حاصل این زندگی دختری ۱۵ ساله است. از مدت‌ها پیش با شوهرم اختلاف داشتم و به خاطر همین مسأله از یک سال پیش جدا از هم زندگی می‌کردیم و به خاطر کینه‌ای که از او داشتم تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم. به همین خاطر، ساعتی قبل و به بهانه دلتنگی با همسرم تماس گرفتم و او را به خانه‌ام کشاندم. موقع خوردن غذا در لیوان نوشیدنی‌اش داروی بی‌هوشی ریختم و بعد از اینکه شوهرم بی‌هوش شد، او را با ضربات متعدد چاقو به قتل رساندم. بعد جسدش را داخل پتو پیچیدم و قصد داشتم آن را از خانه خارج کنم که همسایه‌ها متوجه شدند و لو رفتم. من تنها نگران هستم که مبادا دخترم متوجه ماجرا شود. دوست ندارم او بداند که من قتلی مرتکب شده‌ام.»!

منبع: رکنا

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar