دلنوشته های اینستاگرامی چهره ها در شب احیا + عکس

دلنوشته های اینستاگرامی چهره ها در شب احیا + عکس

هنرمندان و چهره های معروف صفحات اینستاگرام خود را با دلنوشته هایی مربوط به شب قدر به روز کردند.

‌به گزارش به روز نیوز شب قدر فرصتی برای طلب بخشش و مغفرت، شبی برای مرور یک سال گذشته و دستاوردهایش است. شبی که باید دست به دامن مولا شد برای هر آنچه آمدنش خوب است و اگر پیش نیامد خیری در آن است. چهره ها در این شب عزیز دلنوشته های خود را با طرفدارانشان به اشتراک گذاشته اند.

مهرداد میناوند دلنوشته خود را در قالب عکس نوشته زیر منتشر کرد.

.jpgchehreha9

دلنوشته های اینستاگرامی

 

سیاوش خیرابی نوشت: آمده‌ام ای خوب‌ترین، ای بهترین ، ای مهربان‌ترین ، تا در میهمانی بندگانت
مرا نیز بپذیری و بخشش گناهان را بدرقه ی راهم کنی . . .
الهی العفو ، العفو ، العفو…. التماس 

chehreha1

آرام جعفری نوشت: شب قدر شب احياى خويش است،با دَم مسيحايى دعا وشبى است كه براى انكه تقديير خويش را رقم بزنى و خويشتن جديد خود را با قلم توبه و جوهر اشك،ترسيم كنى،بايد قدر خويش را بشناسى و از لحظه لحظه آن در فضاى نيايش و بندگى و عبادت نهايت استفده را بكنى.اتماس دعاى فراوان از همه دوستان دارم.

chehreha3

محسن رضایی نوشت: فرا رسیدن ایام شهادت مولی الموحدین و امام العارفین، اسدالله و اسد الرسول(ص) ، حیدر کرار حضرت امیرالمؤمنین علی(ع) را به تمامی مسلمین و دوستداران آن حضرت تسلیت عرض نموده و در این شبهای عزیز از برادران و خواهران دینی التماس دعای خیر داریم.

شب قدر

رضا صادقی نوشت: اشك شب قدر من براى بخشش گناه نيست ، اشك شوق محبت حضرت دوسته كه هنوزم محبتش از سرم كم نكرده …. شب بخشش و ارامش ، قدر داشته هارو در شب قدر بايد دونست … همه رو دعا كنيم و دعا كنيم از فرداى شب قدر تغيير كنيم و قدر فرصت بودن و بيشتر بدونيم .. التماس دعا و عباداتتون قبول درگاه ….

chehreha5

سردار طلایی نوشت: سلام ؛اولين شب از ليالي قدر به فضل الهي با حضور گسترده #مردم و منبر مفيد برادر خوبم حجت الاسلامشهاب مرادي برگزار شد . مجددا از همه شما برادران و خواهران گرانقدرم دعوت مي كنم در دو شب باقي مانده شبهاي قدر قدم رنجه كنيد و در مجتمع مذهبي ، فرهنگي ائمه اطهار (ع) در ميدان هروي ، خيابان شهيد افشاري ، نرسيده به زيرگذر بزرگراه شهيد همت در خدمتتان باشيم .در اين شبهاي زيبا همديگر را دعا كنيم .ياعلي .

chehreha6

 امیر مهدی ژوله نوشت: شب قدر
تصويري ازحرم آقا امام رضا
التماس دعا

chehreha7

احسان خواجه امیری نوشت: التماس دعا

chehreha8

آزاده نامداری نوشت: تنهاكه بماني،دلت كه بشكند،راهت راكه سد كنند،
ساكت كه بشوي،بغض كه كني،،،،تازه اولين لحظه هاي زندگي است،تازه متولدشده اي،تازه بيدارشدي،تازه سكوتت راميشكني تاعرش صداي فريادهايت ميرود،كه خدايا!پناهم باش.

chehreha10

بهنام صفوی نوشت: دعا ميكنم تا نگاهم كني دعاي منِ خسته شايد گرفت

chehreha12

دلنوشته های اینستاگرامی چهره ها در شب احیا + عکس
5 (100%) 1 vote

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar