کارلوس کیروش خبر استعفایش را تایید کرد

کیروش خبر استعفایش را تایید کرد

کارلوس کیروش خبر استعفایش را تایید کرد
کارلوس کیروش خبر استعفایش را تایید کرد

کارلوش کیروش

سایت خبری تفریحی به روز نیوز کارلوس کیروش سرمربی تیم ملی ایران که برای تماشای بازی پرسپولیس و فولاد به استادیوم آزادی رفته بود خبر استعفایش را تایید کرد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی با اعلام این جمله انصراف خود را از هدایت تیم ملی اعلام کرده است.

سرمربی تیم ملی در پایان بازی پرسپولیس و فولاد، اعلام کرد این استعفا را فردا تسلیم فدراسیون خواهد کرد و تاریخ کناره گیری او یازدهم اردیبهشت یک ماه بعد از  آخرین بازی ایران در دور اول مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه است.

کی روش گفت: فردا برگه استعفای خود را به تاریخ یازدهم اردیبهش و در روز انتخابات فدراسیون فوتبال تقدیم آقای کفاشیان خواهم کرد. این تصمیم برای کمک به ایشان است چرا که اگر من را اخراج کند مردم علیه اش خواهند بود و اگر کی روش را نگه دارد اسدی و گروهی که با اسدی هستند به مخالفت با ایشان خواهند پرداخت که این موضوع مشکل بزرگی برای رییس فدراسیون خواهد بود. به همین دلیل فردا استعفای خودم را به تاریخ یازدهم اردیبهشت به ایشان تقدیم خواهم کرد.

وی افزود: کاری که در حال انجام است و کمک نکردن به تیم ملی برای من ناراحت کننده است و عصبانی ام کرده است و چنین موضوعی (کمک نکردن به تیم ملی) برای من نامفهوم است. اگر به همین یک دلیل به تیم ملی کمک نشود، این قابل قبول نیست. به همین خاطر برای نشان دادن حسن نیتم فردا استعفای خودم را که مورخ یازدهم اردیبهشت است تقدیم خواهم کرد تا بعد از انتخابات ایشان یا رییس جدید بتوانند تصمیم جدیدی بگیرند.

منبع:ورزش 3

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

کارلوس کیروش خبر استعفایش را تایید کرد
5 (100%) 1 vote

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar