قالیباف: برای نجات کشور، دولت فعلی را تغییر دهید

کشور در نتیجه سوءمدیریت و ناکارآمدی دولت فعلی در شرایط بحرانی قرار دارد

به گزارش خبرگزاری فارس محمدباقر قالیباف ضمن انتقاد از دولت حسن روحانی خواستار تغییر شرایط شد و درخصوص نامزدی خود برای انتخابات گفت: بنده هیچ درخواستی برای نامزدی نداشته و ندارم.

بنا بر این گزارش، محمدباقر قالیباف که یکی از ده گزینه جبهه مردمی نیروهای انقلاب برای انتخابات ریاست جمهوری پیش رو است تاکید کرد: وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور در شرایط بحرانی قرار دارد و تردیدی وجود ندارد که شرایط فعلی در نتیجه سوءمدیریت و ناکارآمدی دولت فعلی است. لذا برای هر فرد دلسوزی تلاش برای جایگزین کردن رئیس جمهوری مناسب بجای رئیس جمهور فعلی در ۲۹ اردیبهشت ضرورتی انکارناپذیر برای مردم است.

وی همچنین اضافه کرد: این هدف راهبردی و مهم بدست نخواهد آمد، مگر با بکار گرفتنِ همه ظرفیت های مردمی و دلسوزان انقلاب و کشور و اجماع بر سر کاندیدایی که صلاحیت، قابلیت و مقبولیت داشته باشد. امروز جامعه ما به همگرایی و نگرشی فراتر از ملاحظات حزبی و گروهی نیاز دارد.

قالیباف: برای نجات کشور، دولت فعلی را تغییر دهید
قالیباف: برای نجات کشور، دولت فعلی را تغییر دهید

قالیباف تصریح کرد: خوشبختانه ضرورت همگرایی به یک مطالبه عمومی تبدیل شده است و من هم از همه تلاش هایی که توسط نیروهای مردمی انقلاب انجام شده است تشکر می کنم. در ضمن همانطور که طی نامه ای اعلام کردم هیچ درخواستی برای نامزدی نداشته و ندارم ولی تمام تلاشم را در جهت کمک به پیروزی گزینه مطلوب در انتخابات ریاست جمهوری بکار خواهم گرفت.
وی در پایان افزود: معتقدم همه کسانی که بدنبال نجات کشور از بحران های اقتصادی و اجتماعی هستند باید با اتحاد و یکپارچگی برای تحقق هدف رفع بحران مدیریت کلان کشور، کارآمدی و تغییر دولت فعلی تلاش کنند.

منبع: خبرگزاری فارس

guest
2 نظر
تازه ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
پیمان
پیمان
3 سال پیش

با سلام بخدا انصاف نیست اقای دکتر روحانی خرابش کنند واقعا وقتی دولتو دردست گرفت با بحران اقتصادی یه دولت ورشکسته .رو پذیرفت.این همه دوزدی ها رو گرفتن.سود بانگی سی درصد امده رو دوازده درصد طی این چهار سال ما گرونی نداشتیم هیچ وضع کار هم خوب بده .اقای قالیباف.واقعا چرا معاون ریسی جمهوری اقای احمدی نزاد اقای رحیمی اختلاس کرد چرا حرف نزدی حالا موقع انتخاب هستش وعده دروغ به مردم ندی اقای قالیباف چطور پنچ ملیون شوغل ایجاد می کنی ما برای یکش موندیم.همه از دست اقای روحانی رازی هستند ایشالا هرکی خوب خداوند کمکش کنه وسلام

پرویز
پرویز
3 سال پیش

سلام حضور جناب آقای قالیباف با وجودیکه انگیزه ای برای توجه به چنین‌حرفهای رو ندارم چون اساسا خیلی وقت هست از این سران‌برای خاطر مردم و خدا حرف نمی زنند و همه اهدافشان رسیدن به خواسته های خود و هم‌حزبی هایشان هست ولی اجبارا چند جمله ای عرض کنم که چطور جناب قالیباف در مدت هشت سال دولت احمدی نژاد که حتی یک بچه ابتدایی نیز از فاجعه و حیف و میل بیت المال و گسترش فسادهای آنچنانی و بردن کشور در سراشیبی سقوط و فقر و فلاکت نیز آگاه هست این‌آقای قالیباف چرا یادشان‌نیفتاد که از مردم بخواهند برای چهارسال دیگر کشور را به دست چنین‌ادمی ندهند برعکس هرکسی هم فریاد اعتراض کشید به انواع تهمتها خانه نشینش کردند… ادامه »