قتل در مرغ فروشی

وقتی پای یک کارگر مرغ فروشی بطور تصادفی به پای همکارش برخورد کرد، کار با دعوا و بیل و چاقو و کشتن پایان یافت!

قتل در مرغ فروشی
عکس تزیینی است!

در ساعت ۴و ۴۰ دقیقه بعد از ظهر روز اول مهر ماه، ماموران کلانتری ۱۱۴ غیاثی با بازپرس کشیک قتل پایتخت تماس گرفته و وقوع یک فقره قتل در یک مغازه مرغ‌فروشی در خیابان آیت‌‌الله سعیدی را به بازپرس اعلام کردند.

پس از اطلاع موضوع به بازپرس ویژه قتل پایتخت، وی به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.

بررسی‌های اولیه نشان داد قاتل و مقتول کارگر مغازه مرغ‌فروشی و تبعه افغانستان بودند که قاتل پسر ۲۰ ساله با یک ضربه چاقو به گردن مقتول پسر ۱۸ ساله مرتکب قتل شده و سپس از محل گریخته بود.

بازبینی دوربین‌های مداربسته حاکی از آن بود که مقتول داخل مغازه مشغول جابه‌جایی مرغ بوده که ناگهان پایش به قاتل خورده و همین موضوع موجب درگیری قاتل و مقتول شده بود، در نهایت مقتول از مقابل مغازه یک بیل برداشته، به سمت قاتل حمله‌ور شده بود و قاتل با یک ضربه چاقو به گردن مقتول، وی را از پای درآورده و متواری شده است.

قاضی مرادی بازپرس امور جنایی تهران با تایید خبر اعلام کرد: جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم فراری ادامه دارد.

منبع:
باشگاه خبرنگاران

Share this page to Telegram
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
0 (0 رای)

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar