محل تولد؟ تاکسی زرد رنگ!

صبح زود امروز نوزادی در تاکسی به دنیا آمد، از حالا می‌شود پیش‌بینی کرد که این نوزاد در آینده یا جهانگرد می‌شود یا راننده تاکسی!

به گزارش خبرگزای ایسنا، سرپرست روابط عمومی اورژانس تهران خبر داد که: «در ساعت ۳۴ دقیقه بامداد امروز خبر وخامت حال یک بانوی باردار به مرکز فوریت‌های ۱۱۵ اطلاع داده شد که در پی آن بلافاصله تکنسین‌های اورژانس به محل اعلام شده واقع در خاورشهر اعزام شدند.»

«با حضور تکنسین‌های اورژانس در محل مشاهده شد که زنی ۲۴ ساله در حالیکه در روز‌های آخر دوران بارداری خود بوده متوجه درد شدیدی شده و قصد داشته تا با استفاده از تاکسی خود را به مراکز درمانی برساند، اما در میانه راه وخامت حالش سبب شده تا راننده تاکسی با اورژانس تماس بگیرد»!

محل تولد؟ تاکسی زرد رنگ!

همانجا عمل زایمان انجام شد و سپس مادر و نوزاد به بیمارستان شهدای پاکدشت منتقل شدند.

هنوز خبری در مورد جنسیت نوزاد منتشر نشده است!

زایمان در تاکسی
البته این اولین بار نیست که خانم‌های ایرانی در تاکسی می‌زایند.

به گزارش خبرگزاری فارس، ۲۵ دی ۱۳۹۲ در آمل زنی درون تاکسی و محوطه بیمارستان امام علی(ع) وضع حمل کرد. بنابر ادعای مسئولان بیمارستان امکان خروج این خانم از وسیله نقلیه میسر نبود، به همین دلیل زایمان درون تاکسی انجام شد!

به گزارش جام جم در ۲۴ آبان ۱۳۹۲ خانمی در اراک در تاکسی وضع حمل کرد و دختر عجول خود را به کمک پرسنل اورژانس اراک به دنیا آورد!

به گزارش پایگاه شیرازه ۲۰ دی ۱۳۹۵ خانمی در تایباد درون تاکسی، و در جلوی اورژانس بیمارستان خاتم الانبیا، وضع حمل کرد!

۲۹ امرداد ۱۳۹۸ ابراهیم صولتی در توییتر نوشته: «در بیمارستان فیروزآبادی انترن بخش زنان بودم. در یکی از کشیک‌ها خانمی که ششمین بارداری‌اش بود، در تاکسی و دَم در بیمارستان زایمان کرد. بند ناف را در تاکسی بریدم»!

زایمان در آمبولانس
خبرگزاری ایرنا در سال ۹۸ گزارش کرد که طی ۹ ماه اول آن سال ۶۹۱ خانم درون آمبولانس‌های ۱۱۵ وضع حمل کرده‌اند؛ فکر کنم بشود اسم این موارد را گذاشت: برنامه‌ریزی!

 

مطلب مرتبط:
محل تولد؟ مترو دروازه دولت!

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments