زوجی با لباس همخوان

ما خیلی که همت بکنیم لباس‌مان با خودش مچ شود و هماهنگ و تطابق داشته باشند و آفتاب مهتاب نشود، اما این زوج ژاپنی ۳۷ سال است که لباس‌هایشان را جوری انتخاب می‌کنند که بهم بیایند!

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ ست کردن لباس‌ها با ترکیب رنگی مناسب می‌تواند تیپی فوق العاده به افراد ببخشید. پوشیدن لباس ست برای زوجین انتخابی است که شاید هر چند سال یکبار برای تغییر در پوشش خود انجام دهند ، چرا که پیدا کردن لباس ست مورد پسند آنقدرها هم کار ساده ای نیست.

این زوج ژاپنی ۶۰ ساله در طول زندگی مشترک ۳۷ ساله خود، هر روز همخوان لباس پوشیده‌اند و از این هماهنگی لذت می‌برند. آن‌ها با اینکه در دهه شصت زندگی خود هستند، اما شیک پوش‌تر از کسانی هستند که نصف آن‌ها سن دارند.

این زوج دوست داشتنی تصاویر خود را در صفحه اینستاگرامشان به اشتراک گذاشته‌اند و افراد زیادی صفحه این زوج شیک پوش را دنبال می‌کنند. همان طور که در تصاویر زیر می‌بینید، لباس پوشیدن این دو هماهنگ و شگفت انگیز و جالب است و به قول معروف یک لباسند در دو بدن!

زوجی با لباس همخوانزوجی با لباس همخوانزوجی با لباس همخوانزوجی با لباس همخوان

برای مشاهده اینستاگرام این زوج ژاپنی روی تصویر بالا کلیک کنید
برای مشاهده اینستاگرام این زوج ژاپنی روی تصویر بالا کلیک کنید

bonpon511
نشانی اینستاگرامشان هم معنای خود را دارد. Bon یعنی شوهر و Pon یعنی همسر (زن)، عدد ۵۱۱ هم اشاره به روز و ماه ازدواج شان دارد.
(夫=bon 妻=pon)

زوجی با لباس همخوان
5 (100%) 1 vote

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar