رابطه تریاک و خیار

از نظر ظاهر و باطن، مزه و طعم، خیار و تریاک هیچ‌گونه مشابهتی با هم ندارند اما بعضی از قاچاقچی‌ها تریاک را در کارتن‌های خیار جاسازی می‌کنند!

رابطه تریاک و خیاریک
امروز عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز اظهار کرد: در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پلیس مشخص شد فردی قرار است مقادیری موادمخدر را که از مرز‌های جنوبی وارد کرده در استان البرز توزیع کند، شناسایی و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: بلافاصله ۲ اکیپ از ماموران عملیات ویژه به محور‌های مواصلاتی البرز اعزام شدند و کامیون مورد نظر را شناسایی و توقیف کردند. در بازرسی از خودرو ۱۴۰ کیلوگرم تریاک در ۳۱ بسته که در کارتن‌های حاوی خیار جاسازی شده بود، کشف شد.

دو

سال گذشته نیز سرهنگ محمد بخشنده، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ خبرداد که در تحقیقات انجام شده از سوی ماموران پایگاه هفتم این پلیس مشخص شد که فردی به نام “ی” در محدوده میدان تره بار مرکزی تهران اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح وسیع با همکاری سایر قاچاقچیان از شرق کشور و سپس توزیع آن می کند.

بخشنده تاکید کرد: با هماهنگی مقام قضایی و صدور دستور بازداشت متهم طی یک اقدام ضربتی خودروی متهم متوقف و این توزیع کننده مواد مخدر بازداشت شد و در بازرسی از خودروی وی پنج کارتن بار خیار که داخل آن ۵۰ کیلوگرم تریاک در ۱۰ بسته که به طرز ماهرانه‌ای مخفی شده بود کشف و ضبط شد.

رابطه تریاک و خیاررابطه تریاک و خیار
در هر صورت این قاچاقچی‌های خیار دوست کاری کرده‌اند که وقتی در جستجوگر گوگل نوشتم کارتن های خیار، خبر کشف تریاک را نشان داد!

منبع:
باشگاه خبرنگاران
خبرگزاری مهر

گوگل

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments