دنیل ارزانی به تیم ملی استرالیا پیوست

دنیل ارزانی، فوتبالیست ایرانی تبار مقیم استرالیا که سابقه عضویت در تیم‌هایی همچون ملبورن سیتی را در کارنامه خود دارد در لیست اولیه تیم ملی فوتبال استرالیا قرار گرفت.

دنیل ارزانی به تیم ملی استرالیا پیوستبه گزارش سایت بروز نیوز، دنیل ارزانی، بازیکن ۱۹ ساله ایرانی الاصل تیم ملبورن سیتی استرالیا به دعوت سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور در جمع ۳۲ نفره جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه قرار گرفت.

برت فن مارویک، سرمربی تیم ملی استرالیا ضمن تأیید این خبر در یک نشست خبری در سیدنی گفت: ارزانی ۱۹ ساله و فران کراچیچ ۲۱ ساله قسمت مهمی از تیم ملی استرالیا برای جام جهانی روسیه هستند. ارزانی اگر بتواند تأثیرگذاری خود را به اثبات برساند، قطعاً با ما به روسیه خواهد آمد.

وی ادامه داد: ارزانی تا دو ماه قبل زیاد بازی نمی‌کرد، اما من حالا اطلاعات زیادی از این بازیکن دارم. من با مربیان او حرف زدم. ارزانی بازیکن جوانی است که باید نکات زیادی را بیاموزد. با این حال معتقدم که او می‌تواند تأثیرگذار باشد. ارزانی اگر حتی برای ۱۰ دقیقه هم خوب و مؤثر باشد من برای انتخاب او تردید نخواهم کرد.

تیم ملی استرالیا در گروه C جام جهانی روسیه با فرانسه، پرو و دانمارک بازی خواهد کرد. نخستین دیدار آنها در شهر کازان مقابل فرانسه است.

منبع:
خبرگزاری تسنیم

دنیل ارزانی به تیم ملی استرالیا پیوست
5 (100%) 1 vote

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar