ساخت دست مصنوعی برای معلم معلول + تصویر

در کشور آمریکا کالرامون مابالوت، پسری ۹ ساله، با کمک پدر و برادرش و با استفاده از پرینتر ۳ بعدی یک دست مصنوعی برای معلم مدرسه‌شان ساخت.

ساخت دست مصنوعی برای معلم معلول

کالرامون گام به گام مراحل تلاش‌های خود را تا رسیدن به نتیجه نهایی، با استفاده از عکس و فیلم بر روی حساب توییتر و یوتیوب خود منتشر کرد.

به گزارش سایت خبری به روز نیوز کالرامون دانش‌آموز مدرسه‌ای در سن‌دیگو در ایالت کالیفرنیاست، و با استفاده از پرینتر سه‌بعدی خانگی‌ که کارلوس پدرش با آن کارهای شرکتشان را انجام می‌دهد، دستی مصنوعی ساخت که متناسب با دست معلول یکی از معلمان مدرسه محل است.

این دست مصنوعی قابلیت گرفتن اشیا را دارد و موتورها و اجزای دیگر سخت‌افزاری آن نیز توسط تیم خانوادگی طراحی و ساخته شده است.

طراحی و پرینت دست مصنوعی برای معلم

شرکت پدر کالرامون، یک تجارت خانوادگی کوچک و محلی‌ست که با سرمایه‌گزاری پدر یکی از بچه‌های محل، پرینتر سه‌بعدی تهیه کرده و فعالیت اصلی و علاقه‌مندی آن‌ها، تهیه اندام‌های مصنوعی‌ست.

کالرامون مابالوت

کالرامون ۹ ساله، جوان‌ترین عضو این تیم است و با تسلطی که در استفاده از نرم‌افزارها و طراحی دارد، موفق به پرینت این انگشتان مصنوعی شده است. او امیدوار است در آینده با تحصیل در یکی از دانشگاه‌های برتر حوزه تکنولوژی، بتواند نمونه‌های کاربردی‌تری بسازد.

آنا , 3dprintingindustry.com

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar