فلور نظری: سوالات عجیب و غریب نکنید

سوالات عجيب و غريب نكنيد!فلور نظری: سوالات عجيب و غريب نكنيد

فلور نظری بازیگر ۴۸ ساله سینما در اینستاگرامش تصویری از یک شب نشینی با حضور خودش و دوستانش گذاشته و همانجا در مورد این مراسم توضیح داده:

«سوالات عجيب و غريب نكنيد لطفا، ما خودمون هم دعوت شده بوديم و مهمان بوديم پس خبر نداريم چرا فلاني. رو دعوت نكردند و چرا اصلا مراسم گرفتند و چرا. و چرا ؟؟؟»

ظاهرا پیری است و بیماری آلزایمر با طعم بد عنقی روز پس از شب نشینی!

ما که دعوت نشدیم می‌دانیم که این مراسم شب گذشته به مناسبت تقدیر از کیمیا علیزاده، دختر تاریخ‌ساز ورزش ایران و جوانترین مدال‌آور المپیک کشورمان، با حضور مقامات ورزشی و هنرمندان و اسطوره‌های ورزش کشور در کاخ فرمانیه برگزار شد!

در تصویر بالا علاوه بر كيميا عليزاده و فلورنظری، رزيتا غفارى و مریم كاویانی و سوگل طهماسبی و روشنک عجمیان و خیلی‌های دیگر حضور دارند!

کیمیا علیزادهدر این مراسم یک دستگاه پژو پارس به دختر تاریخ‌ساز کشورمان اهدا شد.

 

***

 

و چنین گفت خانم فلور نظری:

با عزيزان دل ، رزيتا غفاري نازنينم ، مريم كاوياني عزيزم ، سوگل طهماسبي عزيزم ، روشنك عجميان عزيزم و نام اور و افتخار افرين نازنين ، كيميا عليزاده عزيزم ، بدرخشي تا هميشه

همه ورزشكاران عزيز و قابل احترام هستند در اين عكس فعلا كيميا عليزاده هستند بعنوان كم سن ترين مدال اور من توضيح عكس رو دادم قرار نيست اخبار گزارش كنم دوستان مسلمه كه عزيزان ديگر هم بودند

سوالات عجيب و غريب نكنيد لطفا، ما خودمون هم دعوت شده بوديم و مهمان بوديم پس خبر نداريم چرا فلاني. رو دعوت نكردند و چرا اصلا مراسم گرفتند و چرا. و چرا ؟؟؟

لطفا لطفا اگه براتون امكان داره من رو خاله و عمه و مادر و آبجي خطاب نكنيد من اسمم فلور نظري هست فقط همين من با شما در حد فضاي اجتماعي رفتار مي كنم شما هم حد ارتباط رسمي رو رعايت بفرماييد ممنونم از توجه و عنايتتون!

فلور نظری: سوالات عجیب و غریب نکنید
5 (100%) 1 vote

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar