آموزش تهیه ماسک صورت با مواد غذایی خانگی

آموزش تهیه ماسک صورت با مواد غذایی خانگی

آموزش تهیه ماسک صورت با موادغذایی خانگی,آموزش تهیه ماسک صورت,آموزش درست کردن ماسک صورت,درست کردن ماسک صورت با موادغذایی,آموزش تهیه ماسک صورت با موادغذایی,آموزش درست کردن ماسک صورت در خانه,ماسک های صورت خانگی,چگونه در خانه ماسک صورت بسازیم,ماسک های طبیعی صورت,مواد لازم برای تهیه ماسک صورت,آموزش ساخت ماسک صورت با شیر و عسل,ماسک های صورت شیر و عسل
آموزش تهیه ماسک صورت با مواد غذایی خانگی

ماسک صورت

سایت خبری تفریحی به روز نیوز امروزآموزش تهیه ماسک صورت با موادغذایی در خدمت شما هستیم هرروز با آموزش های جدید با ما همراه باشید.

 برنج منبع غنی اسیدهای لینولئیک، اسکوالین و سرشار از آنتی اکسیدان است، به طوری که در تولید کلاژن پوست نقش کلیدی ایفا می کند. می دانیم کلاژن از چروک شدن پوست جلوگیری می کند و اسکولین باعث می شود پوست در مقابل اشعه خورشید ایمن بماند.بنابراین برنج را می توان به عنوان عنصری بی نظیر در ر‍ژیم غذایی مورد استفاده قرار داد.ویتامین E و گاما اوریزانول موجود در برنج نقش موثری در سلامت قلب و کاهش کلسترول دارند.
در ادامه، دستورالعمل تهیه ماسک برنج پوست ارائه شده است:

مواد لازم:
برنج سه قاشق غذاخوری
شیر 1 قاشق غذاخوری
عسل 1 قاشق غذاخوری

بعد از پختن برنج، آن را از صافی بگذرانید و آب اضافی را کنار بگذارید. سپس یک قاشق شیر داغ به برنج اضافه کرده و آن را کاملا هم بزنید. بعد از این که برنج و شیر کاملا با هم ترکیب شدند، به آن عسل اضافه کنید.

حال ماسک ساخته شده را به پوست تمیز صورت اضافه کنید و صبر کنید کاملا خشک شود. سپس ماسک را از پوست خارج کرده و پوست صورت خود را با آبی که برنج را در آن جوشانده اید، شستشو دهید.

دست کم هفته ای یک بار این عمل را انجام دهید تا از مزایای بی نظیر این ماسک بهره مند شوید.

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

آموزش تهیه ماسک صورت با مواد غذایی خانگی
5 (100%) 1 vote

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar