دختر بازیگر ژاپنی: از روستای دور افتاده تا ستاره سینما شدن

در گوشه و کنار دنیا، هزاران هزار دختر و پسر آرزوی بازیگر شدن را دارند. بسیاری بر این باورند که با ستاره سینما شدن می‌توانند به آسانی و سرعت ثروتمند و مشهور و محبوب شوند.

بیشتر این افراد منتظرند تا روزی که فرشته شانس بیاید و آن‌ها کشف شوند، درست مانند زندگی دختر ژاپنی که تا چند سال پیش در روستایی دور افتاده زندگی می‌کرد و امروز بسیاری از زنان و دختران هموطنش در حسادت پیشرفت او می‌سوزند.

یک ضرب المثل ژاپنی هست که می‌گوید: «اگر در سرنوشت تو شانس وجود داشته باشد، حتی اگر زیر کوهی از سنگ پنهان شوی، شانس تو را می‌یابد و به اوج می‌رساند».

دختر بازیگر ژاپنی: از روستای دور افتاده تا ستاره سینما شدن

داستان اریکا کاراتا
اریکا دانش آموز سال دوم دبیرستان بود و پس از مدرسه و در روزهای تعطیل در مزرعه مادرش کار می‌کرد، تا اینکه شانس از طریق یکی از کارکنان آژانس استعداد یابی به سراغ او آمد و زندگی‌اش را تغییر داد.

او پس از آن، در کلاس‌های آواز و بازیگری ثبت نام کرد و نخستین تجربه‌ حرفه‌ای‌اش ظاهر شدن در موزیک ویدئوی گروه کره‌ای گرلز جنریشن [نسل دختران] بود که توجه بسیاری را به خود جلب کرد.

در سال ۲۰۱۵ از سوی تلویزیون فوجی برای اجرای نقشی در سریال روابط دوستانه دعوت شد.

پس از اولین سال کارش، به عنوان یک ستاره شناخته و معروف شد، و پس از آن، درخواست‌های متعددی برای بازی در سریال‌های تلویزیونی دریافت کرد.

روز به روز محبوبیت و شهرت اریکا افزونی گرفت تا جایی که به او لقب «الهه ژاپنی» داده شد.

دختر بازیگر ژاپنی: از روستای دور افتاده تا ستاره سینما شدندختر بازیگر ژاپنی: از روستای دور افتاده تا ستاره سینما شدندختر بازیگر ژاپنی: از روستای دور افتاده تا ستاره سینما شدندختر بازیگر ژاپنی: از روستای دور افتاده تا ستاره سینما شدندختر بازیگر ژاپنی: از روستای دور افتاده تا ستاره سینما شدن

مشخصات:
نام: اریکا کاراتا

Erika Karata
唐田えりか (からた えりか)

متولد: ۱۹ سپتامبر ۱۹۹۷
محل تولد: استان چیبا، ژاپن
قد: ۱۶۷ سانتی‌متر
گروه خون: آ

فیلم سینمایی

Netemosametemo (2018) – Asako

سریال تلویزیونی

Blanket Cats (NHK / 2017) – Sakura Saeki
Koe Koi (TV Tokyo / 2016) – Reina Midorikawa
High School Chorus | Omotesando Koukou Gasshoubu! (TBS / 2015) – (ep.5)
Koinaka (Fuji TV / 2015) – Kurumi Shiroishi (ep.1)

اینستاگرام اریکا کاراتا

instagram.com/erika_karata

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments