کشف ۳ عدد دکتر قلابی دیگر در شهر قرچک

هر دم از این باغ بری می‌رسد، تازه‌تر از تازه‌تری می‌رسد، مشکلات اقتصادی و بیکاری و بی‌اخلاقی از یکسو و درآمد کلان طبیبان از سوی دیگر باعث شده تا برخی به جای بالا رفتن از دیوار خانه مردم طبابت کنند!

کشف ۳ عدد دکتر قلابی دیگر در شهر قرچک 1

صبح امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن ماه ۹۶، حجت الاسلام احدالله سینکایی، دادستان عمومی و انقلاب قرچک، از بازداشت ۳ پزشک قلابی در این شهرستان خبر داد. این افراد در حوزه دندانپزشکی، لیزر و جراحی‌های زیبایی فعالیت داشتند.

دکترروز شنبه ۱۶ دی ۹۶، دکترحسین لیاقتدار، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرچک، با خبر کشف یک عدد پزشک قلابی پوست و مو و زیبایی گفت:‌« طی ۲ ماه گذشته این چهارمین فردی است که به عنوان پزشک متقلب در قرچک شناسایی شده است».

 

دکتر

قرچک و شهرهای دیگر
قَرچَک شهری مهاجرپذیری در جنوب استان تهران است، اما پزشکان متخصص و تقلبی فقط در این شهر فعالیت ندارند:
دکتردر ۳ مرداد امسال، ورود یک عدد پزشک متخصص ارتوپد در شهرستان اشنویه آذربایجان غربی موجب خوشحالی مردم این شهر شد اما پس از حدود یک ماه از طبابت کشف شد که ایشان پزشک تقلبی هستند!
دکتردر ۱۸ مهر امسال، یک عدد پزشک قلابی اورژانس تهران کشف شد که به گفته خودش علاقه شدیدی به لباس اورژانس داشته!
دکتردر ۶ دی امسال، در باغملک خوزستان نیز یک عدد پزشک قلابی کشف شد که سال‌ها با مدرک پزشکی که پیش‌تر از دنیا رفته بود مردم را مداوا می‌کرد
دکتردر ۱۰ دی ماه امسال، یک عدد پزشک قلابی در اورژانس بیمارستان حضرت ولی‎عصر (عج) بروجن در استان چهارمحال و بختیاری کشف شد که بیچاره فقط دو ماه طبابت کرد!

 

دکتر

پزشک زن قلابی
می‌گویند در پشت سر یک پزشک موفق قلابی، یک زن قرار دارد، اما فقط آقایان نیستند که طبابت می‌کنند و کشف می‌شوند، در ۱۰ مهر امسال خبری داشتیم در کشف خانم دکتر دندانپزشک تقلبی!

دکتراین بخشی از اخبار کشف پزشکان تقلبی بود، در مورد پزشکان اصلی و غیر تقلبی حافظ می‌فرماید:
           که را گویم که با این درد جان سوز
                                طبیبم قصد جان ناتوان کرد

دکتر

منبع
خبرگزاری مهر
خبرگزاری ایرنا
باشگاه خبرنگاران
خبرگزاری فارس

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments