دستگیری فردی که ادعای خدایی می‌کرد

مدعی مقام الهی فرمان عذاب الیم صادر نمود: «عذاب سختی در انتظار همه کسانی است که از امر و دستورات من سرپیچی می‌کنند و همه باید از من اطاعت کنند، چنانچه از دستوراتم اطاعت نکنند دچار عذاب سختی خواهند شد»!

دستگیری فردی که ادعای خدایی می‌کرد
دستگیری فردی که ادعای خدایی می‌کرد

سایت میزان خبر داد: «طبق گزارش‌های واصله به دادستانی پاکدشت اعلام شد که فردی با برگزاری کلاس‌های آموزشی که با اعتقاد انحرافی همراه است، در سطح این شهرستان اقدام می‌کند. این موضوع بلافاصله در دستور کار مسئولان قضایی این شهرستان قرار گرفت و نهایتا با رصدهای امنیتی و انتظامی، این فرد دستگیر شد.

تحقیقات اولیه خیلی زود از ادعاهای این فرد کذاب پرده برداشت و حاکی از آن بود که این فرد وقیحانه مدعی شده خداوند متعال است و در شکل و شمایل حضرت موسی (ع) به زمین آمده تا مشکلات در کشورهای مختلف را حل کند.

دادستان پاکدشت در رابطه با آخرین وضعیت پرونده این فرد خاطرنشان کرد: متهم با قرار قانونی بازداشت شده و اقدامات تحقیقاتی در حال انجام است»

دیدگاه‌های خوانندگان سایت‌های مختلف نسبت به خبر «خدای دروغین دستگیر شد +عکس»:

 

خبرگزاری میزان

ناشناس: «خخخخخخخخخخ خدا؟؟؟؟؟؟؟ یعنی یه مشت ادم هستن که باور کردن این سیبیل خداست؟؟؟؟؟»

ناشناس: «یا خود خدا! آخ اگه یک صدم اعتماد به نفس این رو داشتم»

 

خبرگزاری فارس

پیراسته فر: «ضمن احترام به همه نیروهای قضایی درگیر این پرونده، باور این مسئله مشکل است، با توجه به اینکه تابلوی بالینی این شخص نشان از مشکلات روحی و روانی نمی‌دهد، حالا چی گفته و چی شده که در پرونده بعنوان خدای دروغین معرفی شده! لذا درخواست داریم که یک مصاحبه‌ای (حتی اعتراف گونه) از این متهم بگیرید تا ببینیم چی می‌گه و ادعایش چیست، برنامه‌هایش چیست؟ از پیش کدام خدا هبوط کرده؟ نامه و یا اسناد مدارکی برای ادعایش دارد؟»

ناشناس: «این خدا پیامبر نمی خواد؟»

بیکار: «من قبل از شما داوطلب شدم. گفت خودم هم خدا، هم پیغمبر خدا و هم بنده خدا هستم. احتیاج به هیچکدام ندارم»

 

سایت خبرآنلاین

مهران: «مصرف مواد مخدر جدید این نتایج رو داره .»

بی نام: «همین یه قلم رو کم داشتیم»

بی نام: «من یکبار به حرف ایشون گوش ندادم و میگرنم خوب شد»

بی نام: «یک نوار مغز از کسانی که در کلاس‌های آموزشی وی شرکت می‌کردند بگیرید ببینیم مشکلمان چیست و چرا اینقدر ساده لوح هستیم.»

rr: «عصایی چیزی نداشت بندازه اژدها بشه؟»

عبد: «خدایا مارو ببخش…»

 

جام جم آنلاین

فرهاد:‌ «ولی تیتر خبر خیلی باحاله . نوشته خدای دروغین دستگیر شد. و گرنه ممكن بود برخی ها به اشتباه فكر كنند نكنه راستكی بوده.»

داوود: «بابا اینقدر سختگیر نباشید. باید بیارنش برنامه دورهمی تا یك كم همه بخندیم.»

آرمان: «خدا لعنت كنه اون كسی رو كه دروغ رو تو ایران نهادینه كرد و عمومی…»

علی: «حداقل این برای خودش دوباره مو خلق می كرد یا قدرت اینو نداشت.»

ملیكا: «این روانی را باید در ملاء عام اعدام كرد تا درس عبرتی برای چنین افراد كلاهبردار شود»

 

سایت الف
: «خدای پیر و کچل ؟!!!
اگه خدا بود که نمیذاش نه پیر بشه و نه کچل !!! به نظرم مشکل روحی روانی داره»

: «اون که مشکل روحی روانی داره هیچ کسانی هم که به این خدای پیر و کچل اعتقاد پیدا کردند رو باید در آسایشگاه روانی بستری کرد .»

: «بجای دستگیری بنده خدا رو ببرین پیش روانپزشک، معلومه که طفلک مریضه، آخه تا کی باید قهری با این قبیل بیماران برخورد بشه»

: «یعنی مردم ما اینقدر نادانند، واقعا” متاسفم»

: «این رو ببرن زندان. اونایی که حرفش رو باور کردن تیمارستان»

: «در یزدانشهر نجف اباد اصفهان هم شخصی ادعا امام زمانی دارد و مردم ساده لوح را گول میزند و برای درمان مریضی‌هایشان از انها پول زیادی می‌گیرد به نیرو انتظامی هم اطلاع داده شده ولی رسیدگی نکردند و هنوز دارد به کارش ادامه می‌دهد»

علیرضا: «شخصی ادعای خدایی کرد. او را پیش خلیفه بردند. به او گفتند: پارسال اینجا یکی ادعای پیغمبری کرد او را بکشتند. گفت: خوب کاری کردند. زیرا من او را نفرستاده بودم.
عبید زاکانی»

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments