حلال‌زاده به داییش می‌ره؟!

جان دلم برایتان بگوید که حلال‌زاده به شخصی گفته می‌شود که پدر و مادرش از نظر قانون یا شرع ازدواج کرده و پس از ازدواج (و قبل از طلاق) خودشان دونفری او را بوجود آورده باشند.

حلال‌زاده به داییش می‌ره؟!شکی نیست که هر کودکی یک چیزهایی از ظاهر و باطنش را از مادرش و خانواده مادری‌اش به ارث می‌برد چه حلال‌زاده باشد و چه نباشد. اما با توجه تعریف «حلال‌زاده» فقط وقتی کودکی حلال‌زاده است که یک چیزهایی از ظاهر و باطنش را از پدرش و خانواده پدری‌اش به ارث برده باشد و اصلا مهم نیست شبیه مادر یا خاله یا دائی‌اش باشد یا نباشد.

حلال‌زاده به داییش می‌ره؟!حالا که قضیه روشن شد می‌شود فهمید که این ضرب‌المثل را چه کسی ساخته است و چه هدفی داشته است و چه کاسه‌ای زیر نیم کاسه بوده!

شاید هم یه آدم خیر ریش‌سفیدی کرده و خواسته کانون گرم خانواده را برای یه اشتباهی که در گذشته رخ داده برهم نزنند! شما هم کوتاه بیایید اگر همه چیز بر وفق مراد است!

حرام‌زادگی به توان دو

یکی از خوانندگان پرسیده: «اگر هیچگونه اشتراکی بین ژن مادر و ژن دائی [برادر مادر] وجود نداشته باشد، یعنی مادربزرگه یک در میان میانبر زده، و زده به جاده خاکی، اونوقت جریان چی می‌شه؟»

پاسخ: اگر مامانه مثل مامانش باشه کودک می‌شود حرام‌زاده به توان دو! اما لطفا صلوات بفرستید و کوتاه بیایید!

تصاویر

تصاویر این نوشته از فیلم «من، خودم و آیرین» انتخاب شد. در این فیلم چارلی افسر پلیس ساده‌ و سفید پوستی است که همسر سفیدپوستی با نام لایلا دارد. لایلا با مرد کوتوله سیاه پوستی رابطه نامشروع دارد و سه پسر سیاه‍وست حاصل از این روابط را برای چارلی به دنیا می‌آورد.

در فیلم برادر لایلا نشان داده نمی‌شود اما می‌شود حدس زد که بچه‌ها با اون قد و بالای رعنایی که دارند به دائی‌‌شون رفتند!

من، خودم و آیرینمن، خودم و آیرین

حلال‌زاده به داییش می‌ره؟!
5 (100%) 3 votes

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar