هشتگ اولین لحظات در اینستاگرام

در اینستاگرام هشتگی به نام اولین لحظات (FirstMoments) وجود دارد و مردم و عکاسان تصاویر کودکان تازه بدنیا آمده را با این هشتگ به اشتراک می‌گذارند.

#FirstMoments

چند تصویر را از میان تصاویر ارسالی در اینستاگرام برای شما انتخاب کرده‌ایم که ملاحظه می‌کنید:

هشتگ اولین لحظات در اینستاگرامهشتگ اولین لحظات در اینستاگرامهشتگ اولین لحظات در اینستاگرامهشتگ اولین لحظات در اینستاگرام

هشتگ چیست؟

هشتگ، کلمه یا عبارتی همراه نشانه # است، که برای دسته بندی پیام‌ها و تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی چون توییتر و گوگل پلاس و فیسبوک و فلیکر و اینستاگرام و یوتیوب و پینترست و تلگرام به اشتراک گذاشته می‌شود بکار می‌رود تا کاربران بتوانند به کمک، و با کلیک روی، آن به دسته بندی دلخواه خود برسند.

بطور مثال اگر پیام یا تصویری در مورد گل نرگس ارسال می‌کنید، نوشتن هشتگ (#گل) یا (#نرگس) یا (#گل_نرگس) در کنار پیام یا تصویرتان می‌تواند دیگرانی را که به گل و گیاه و گل نرگس علاقه دارند یا درباره آن تحقیق می‌کنند، بی‌آنکه شما و صفحه شما را بشناسند، بسوی پیام یا تصویر ارسالی و به اشتراک گذاشته شما جلب کنند و سبب بازدید بیشتر برای شما شوند و از این طریق دوستان جدیدی بدست آورید.

حرفه‌ای و سالم کار کنیم
اگر کاربران شبکه‌های اجتماعی از هشتگ درست استفاده کنند، و هشتگ را مرتبط با پیام و تصویر ارسالی خود انتخاب کنند، سایر کاربران با استفاده از آن سریع‌تر به مطلب و تصویر و فیلم مورد نظر خود می‌رسند.

متاسفانه کاربران فارسی زبان، برای بیشتر دیده شدن ارسالی‌هایشان از انبوه هشتگ‌های بی‌ربط، اما با جستجوی بالا، استفاده می‌کنند که در نهایت برای این فریبکاری مورد انزجار دیگران قرار می‌گیرند.

هشتگ چند کلمه‌ای
اگر هشتگ انتخابی شما بیش از یک کلمه است، کلمات باید بهم چسبیده باشند یا از (_) برای چسبیدن کلمات استفاده کرد، بطور مثال هشتگ گل نرگس را می‌شود به دو صورت (#گل_نرگس) و (#گلنرگس) استفاده کرد.

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments