سردار آزمون به خاطر حرف مردم از تیم ملی جدا می‌شود!

سردار آزمون در اینستاگرامش خبر داده که به علت تاثیر «حرف مردم» در سلامتی مادرش از تیم ملی ایران جدا می‌شود!سردار آزمون به خاطر حرف مردم از تیم ملی جدا می‌شود!

سردار آزمون در اینستاگرامش نوشت:

«قهرمانی هر کشوری آرزوی تک تک بازیکنانش هست، همه تلاش من و هم تیمی‌هایم صعود و پیروزی تیم کشور عزیزمون بود اما با تمام تلاش‌های بی‌دریغ ما و دعاهای میلیون‌ها ایرانی تقدیر با ما یار نبود.

بازی در تیم ملی کشورم برای من افتخار بزرگی بود و تا آخر عمرم به خودم می‌بالم، متاسفانه با همه علاقه‌ای که دارم و بر خلاف میل باطنی و خواسته قلبیم تصمیم گرفتم که از تیم ملی کشورم خداحافظی کنم!

این برای یک جوان ۲۳ساله که با سختی‌ها و مشقت‌های زیادی به اینجا رسیده قطعا دردناک ترین تصمیم و اتفاق زندگیش خواهد بود!

توی زندگی یه چیزهایی هست که حرف اول رو می‌زنه، با توجه به اینکه مادرم بیماری سختی رو پشت سر گذاشته بود و من خوشحال بودم، متاسفانه الان بخاطر نامهربانی و قدرنشناسی عده‌ای و توهین‌هایی که به هیچ وجه حق من و هم تیمی‌هایم نیست، بیماریش تشدید شده، این مسئله من رو بین دوراهی سختی برای انتخاب قرار داده، در نتیجه من مادرم رو انتخاب می‌کنم.

بیائید همدیگه رو قضاوت نکنیم و از روی ظاهر دیگران اون‌ها رو مورد ارزیابی قرار ندیم، کسی چه می‌دونه که در پس خنده‌های من چه سختی‌های تلخی وجود داره؟؟؟!!!

من برای سلامتی مادر علیرضا جهانبخش عزیزم که بیماری سختی رو پشت سر گذاشته و بهبودی حاصل شده آرزوی سلامتی دارم، تنها علیرضا بود که شاهد روزهای غم انگیز و تلخ دوران بیماری مادرم بود، ممنون رفیق!

ختم کلامم در تشکر از کیروش عزیز است، امیدوارم روزی تیم کشورم رو در قهرمانی جهان ببینم.

از تمامی رسانه‌ها هم بخاطر لحظه لحظه‌های با ما بودنشون سپاسگزارم و قدردان محبت‌های تک تک هموطنانم هستم!

عشق فقط مادر

با آرزوی سلامتی برای همه مادرها»

 

نقش تقدیر
آیا پیروزی و شکست و توانایی‌ها و ناتوانی‌های تیم‌های ملی آلمان و برزیل نیز به تقدیر ربط دارد؟

آیا پیروزی تیم ملی فوتسال زنان ایران در مسابقات قهرمانی فوتسال زنان آسیا ۲۰۱٨ ، با وجود تمامی کمبودها و تبعیض‌ها به تقدیر ربط داشت؟

 

مطلب مرتبط: برای حرف مردم زندگی نکنید
متاسفانه حرف مردم بر بسیاری از مردم تاثیر منفی می‌گذارد و آنان را گرفتار و اسیر و بدبخت می‌کند، اما مقصر اصلی در این زمینه، مردم و حرفشان نیستند، مقصر اصلی ناآگاهی و کم‌دانی و روانِ بیمار کسانی‌ هستند که اجازه می‌دهند حرف مردم بر زندگی‌شان تاثیر بگذارد و کامشان را تلخ کند.

 

پیشنهاد ما
پیشنهاد ما این است که سردار آزمون، نگذارید که در این بازی نیز حذف شوید. اگر فقط توهین و انتقاد افراد مادرتان را بیمار کرده، انتخاب و درمان مادرتان توسط یک روان‌شناس و روان‌‌پزشک خوب و ماهر می‌تواند راه درست باشد، نه خداحافظی با تیم ملی!

دکتر فرهنگ هلاکویی، جامعه‌شناس، روان‌شناس، اقتصاددان و مشاور ازدواج و خانواده و کودکان، می‌گوید:

«برای مردم زندگی نکنید، مردمی که بیمار و بیکار و کم‌دان و گرفتار و بدبخت و خل و چل هستند، و زنده و مرده ما برایشان فرقی ندارد!»

دکتر هلاکویی می‌گوید:

«حرف مردم باد هواست، همان باد بد بویی که از عقب آدم‌ها خارج می‌شود!»

سردار جان، آیا شما مسیر زندگی خود را بر اساس گوز و چس مردم تنظیم می‌کنید؟

 

قدرنشناسی
انتظار نداشته باشید که مردم قدردان شما باشند، حتی اگر تیم شما قهرمان جهان می‌شد، ایمان بیاورید که برای مردم سردردشان بیشتر از پیروزی شما اهمیت دارد!

 

کلام آخر
سردار جان، مهرطلبی و وابستگی خودت را نیز درمان کن!

 

 

اینستاگرام سردار آزمون
instagram.com/sardar_azmoun
اینستاگرام سردار آزمون بیش از ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار هواخواه دارد. سردار آزمون بخش نظرات اینستاگرامش را مسدود کرده است.

سردار آزمون به خاطر حرف مردم از تیم ملی جدا می‌شود!
5 (100%) 2 votes

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar