خودروی گمشده‌

خودروی گمشده‌ای که پس از ۲۰ سال پیدا شد

مرد ۷۶ ساله آلمانی ساکن فرانکفورت، دو دهه پیش و پس از اینکه فراموش کرد اتومبیلش را در پارکینگ ساختمانی پارک کرده، به پلیس مراجعه کرد و گزارش داد که خودرویش به سرقت رفته است.

برای دو دهه ماشین فراموش شده در همان مکان باقی ماند تا اینکه دستور تخریب آن ساختمان به دلیل احتمال سقوط داده شد. اینجا بود که به پلیس در مورد خودروی زنگ زده یافته شده در آن ساختمان گزارش داده شد.

تحقیقات بعدی توسط پلیس نشان داد که حدود بیست سال پیش در مورد سرقت این خودرو گزارشی دریافت شده است. به مالک خودرو خبر داده شد اما دیگر این خودر قابل استفاده نبود و به مرکز اسقاط یا گورستان خودروها فرستاده شد.

خودروی گمشده‌

تصور کن

تصور کنید که شما در بزرگ شهر تهران سوار خودرویتان شوید و به خرید بروید. چون معمولا در محلی که قصد خرید دارید، جای پارک وجود ندارد، باید چند بار در خیابان‌های اطراف بچرخید تا سرتان گیج برود.

اما فرض کنیم که شما آدم خوش شانس باشید و قبل از اینکه در اثر سرگیجه به اسفراغ بیفتید، جای پارکی بیابید و خودرویتان را پارک کنید و با خیال راحت بروید برای خرید کردن.

پس از خرید که حتما خسته و بی‌حوصله شده اید، به خاطر می‌اورید که محل پارک خودرویتان را فراموش کرده‌اید و هر چه که می‌گردید خودرویتان را پیدا نمی‌کنید.

ببینیم چه بر سر خودروی فراموش شده شما می‌آید و آیا بیست سال در محلی که آن را پارک کردید پلیس آن را می‌یابد و سایت بروز نیوز خبری را در مورد یافتن خودروی فراموش شده پس از ۲۰ سال منتشر می‌کند؟

خودروی گمشده‌

با گذشت چند روز از فراموش کردن خودرویتان در یکی از خیابان‌های تهران بزرگ، گرد و خاک و ریزگردهایی که از سمت عراق و سوریه برای سالها مهمان خوزستان بود و اکنون سالهاست که مهمان تهرانی‌ها است، همراه انواع و اقسام دوده و ریز روغن‌های سیاه و قهوه‌ای رنگ سطح خودروی شما را می‌پوشاند.

این نشانه این است که این خودرو به حال خود رها شده، اما برای اطمینان از بی پدر و مادر بودن خودروی شما، دو سه کار دیگر می‌توانند انجام دهند گذاشت یک اعلامیه روی شیشه خودرو یا شکستن آینه بغل یا شیشه چراغ عقب.

اگر پس از چند روز خودرو به همان حال باقی ماند، یعنی غذا آماده است و می‌شود دست به کار شد!

چون در تهران ما ریز دزدان بیش از گنده دزدان وجود دارد، آهسته و گام به گام قطعات خودروی شما ناپدید می‌شود. یکی چراغ‌ها را می‌دزد، یکی آینه‌ها، یکی درها، یکی صندلی‌ها، یکی دزدگیر، یکی پخش صوت، یکی بلندگوها، یکی بوق‌ها، یکی باتری، یکی رادیاتور، یکی موتور، یکی بنزین، یکی اگزوز، یکی چرخ‌ها…

خلاصه،بعد از یکی دو هفته، اسکلت خودرو بجا می‌ماند. اما نگران نباشید، بالاخره در تهران بزرگ ما یکی پیدا می‌شود که کمی پول خرج کند و جراثقالی اجاره کند و استخوان‌های زشت بجا مانده خودرویتان از سطح خیابان‌ها جمع کند و شهر را مثل قبل زیبا کند!

خودروی گمشده‌
1 (20%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar