به علت بدهی‌ها، ای‌اف‌سی خواهان توقف فعالیت پرسپولیس شد

به دلیل بدحسابی و بدهی‌های باشگاه پرسپولیس، مسئولان انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‌ای خواستار توقف فعالیت حرفه‌ای سرخپوشان شدند.

به علت بدهی‌ها، ای‌اف‌سی خواهان توقف فعالیت پرسپولیس شدبه دنبال نامه‌ای که جواد کاظمیان و مسعود همامی به خاطر دریافت مطالباتشان برای فیفا ارسال کرده اند، مسئولان انضباطی این فدراسیون و کنفدراسیون آسیا ضمن بررسی آن در نامه‌ای به همتایان خود در ایران خواسته‌اند تا مجوز حرفه‌ای سازی باشگاه پرسپولیس را متوقف کنند تا به این موضوع رسیدگی شود.

باشگاه پرسپولیس که در سال‌های گذشته با بدهی‌های انباشته زیادی مواجه بود و این بدهی‌ها پرونده‌هایی را هم از این باشگاه در فیفا باز کرده بود، در چند ماه اخیر تلاش زیادی کرده است رضایت تعدادی از طلبکارانش را بگیرد.

درحالی که مسئولان باشگاه طی روزها و هفته‌های گذشته بدهی به برخی بازیکنان گذشته این تیم را پرداخت کرده اند اما به تازگی کنفدراسیون فوتبال آسیا نامه‌ای را برای این باشگاه و فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌اند و طی آن خواسته‌اند فعالیت حرفه‌ای سازی باشگاه متوقف شود.

این نامه در حالی ارسال شده است که کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال نیز پیگیر این موضوع است و تلاش‌های زیادی را نیز به همراه باشگاه پرسپولیس انجام داده تا این مشکل حل شود. با این حال رسیدن این نامه کمی اوضاع را پیچیده کرد و حالا باشگاه پرسپولیس و این کمیته باید توضیحات خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه دهند.

 

منبع:

خبرگزاری مهر

به علت بدهی‌ها، ای‌اف‌سی خواهان توقف فعالیت پرسپولیس شد
به این مطلب امتیاز دهید
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar