کوتاه‌ترین دختر نوجوان بریتانیایی

این دختر با وجودیکه ۱۹ سال سن دارد اما قدش کوتاه‌تر از متوسط قد کودکان دو ساله است.

او می‌گوید زندگی من پر از درد است، اما یگانه بودن را دوست دارم.

کوتاه‌ترین دختر نوجوان بریتانیایی

به گزارش لایف، جورجیا رانکین [Georgia Rankin] دچار سندرم رشدی است که باعث شده قدش کمتر از ۸۰ سانتی متر باشد و حتی در رده بندی افراد کوتاه قد نیز قرار نگیرد، تا کنون نیز پزشکان نتوانسته‌اند علتی را برای عدم رشد این دختر جوان پیدا کنند و در مقابل دارویی نیز برای درمان آن در جهان وجود ندارد.

با این حال جورجیا همیشه لبخند بر لب دارد، وی می‌گوید: من خوشحالم که این چنین منحصر به فرد هستم، من به اراده خود نخواسته‌ام که مثل همه مردم عادی باشم.

کوتاه‌ترین دختر نوجوان بریتانیایی

وی می‌گوید: در مدرسه دائما دچار سختی و مشکل بودم، با همکلاسی‌ها به دلیل تفاوت‌های ظاهری بدن مشکل داشتم و تا ده سالگی بطور مداوم در بیمارستان بستری بودم، چون اورگانیسم بدنم رشد نکرده بود و تنها از ۱۳ سالگی توانستم راه بروم، البته الان زندگی عادی دارم و تمامی کار‌های خودم را انجام می‌دهم.

این دختر جوان تاکید می‌کند: در برخی موارد دریافتم که نباید به آنچه که من انجام می‌دهم و مردم آنرا محکوم می‌کنند توجهی کرد، در زندگی به این اصل رسیدم که نباید اینگونه رفتار‌ها من را در رسیدن به هدفم متوقف کند.

جورجیا امیدوار است تا با ادامه تحصیلات دانشگاهی به عنوان فردی موفق در جامعه باشد، وی هم اکنون نیز طرفداران زیادی در شبکه‌های اجتماعی از سراسر جهان دارد که زندگی روزانه‌اش را دنبال می‌کنند.
کوتاه‌ترین دختر نوجوان بریتانیایی

منبع:
خبرگزاری ایسنا

اینستاگرام Georgia Rankin
instagram.com/makeupjunkieg

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments