سلفی با روح پسر بچه

مادر هارپر دختر ۱۳ ساله آمریکایی می‌گوید در لحظه گرفتن عکس سلفی هیچ شخص دیگری به جز دخترش در خودرو وجود نداشت.

سلفی با روح پسر بچه
سلفی با روح پسر بچه

سلفی که هارپر دختر ۱۳ ساله آمریکایی در جولای (مرداد) امسال در بزرگراهی در نزدیکی شهر میت لند فلوریدا گرفته است یکی از وحشتناک‌ترین سلفی‌های جهان لقب گرفت. در این تصویر در صندلی عقب خودرو یک موجود عجیب انسان نما یا روح به وضوح قابل مشاهده است.

سلفی با روح پسر بچه
سلفی با روح پسر بچه

ملیسا کورتز، ۴۸ ساله به همراه دخترش هارپر مشغول رانندگی در این بزرگراه بودند که دخترش شروع به گرفتن سلفی کرد. بنا به ادعای مادر هارپر در لحظه‌ای که دخترش مشغول گرفتن سلفی بوده هیچ شخص دیگری در داخل خودرو نبوده است.

سلفی با روح پسر بچه
سلفی با روح پسر بچه

تحقیقات بیشتر مادر هارپر در این خصوص پرده از واقعیتی ترسناک برداشت و مشخص گردید که دقیقا در محدوده‌ای که دخترش سلفی گرفته است یک سال پیش در اثر تصادف یک پسر بچه فوت شده است.

سلفی با روح پسر بچه
سلفی با روح پسر بچه

ملیسا در این خصوص گفت: «یک ماه بعد از مسافرتمان هنگامی که در دوربین عکاسی به دنبال یک عکس می‌گشتم، وقتی به عکس دخترم خیره شدم ناگهان متوجه چیز عجیبی در صندلی عقب خودرو شدم. واقعا شوکه شده بودم. آن را به دوستانم نیز نشان دادم. آنها نیز وحشت زده شدند. بسیاری از مردم، به جهان پس از مرگ اعتقاد دارند و من فکر می‌کنم که این عکس می‌تواند آن را اثبات کند. در آن روز دخترم کمربند ایمنی نبسته بود و بنا به گفته گرگ پوچا کسی که این عکس را مورد آنالیز قرار داد این روح سعی داشته تا به دخترم در این خصوص هشدار دهد.

گرگ پوچا مدیر یک مرکز فراروانشناسی است و با کمک یک برنامه آنالیز عکس که توسط FBI و CIA نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد دریافت که موجود قابل مشاهده در این عکس فاقد رنگ و دما بوده و مطمئنا یک روح بوده است.»

گرگ پوچا معتقد است: «ارواحی چون این پسر بچه که در اثر تصادف به طور ناگهانی و غیرمنتظره از دنیا رفته‌اند یا از بدنشان به بیرون پرتاب شده‌اند روی زمین باقی می‌مانند.»

او ادامه می‌دهد: «این احتمال وجود دارد که او نمی‌داند که مرده است و خوش شانسی اینجاست که او در این بخش از بزرگراه برای همیشه سرگردان است.»

منبع: باشگاه خبرنگاران

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar