افطاری رئیس‌جمهور و هنرمندان و مشکلات مردم

در حالیکه آمریکا از برجام خارج شده و تحریم‌ها بیشتر و شدیدتر بالای سر ما قیلی ویلی می‌خورد و معلوم نیست که سرمایه‌داران و تولید‌کنندگان جهانی آمریکا را ول کنند و دلشان برای سفره مردم ما بسوزد، آقای روحانی سفره افطاری برای سلبریتی‌ها پهن می‌کند!

شرایط این گونه که خود مسئولین اقرار می‌کنند حکم می‌کند که هر چه بیشتر از بریز و ب‍پاش بکاهند و سفره دولت را کم خرج‌تر کنند و تعداد حقوق بگیران دولتی کاهش یابد و دولت کوچک‌تر شود!

محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت، صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه، در مورد مشکلات و وضعیت موجود اظهارداشت: «تنها چیزی که زیاد داریم مشکلات است»!

جناب حسن روحانی، با این شرایط، سفره افطار برای هنرمندان پهن کرده و عده‌ای از آنان [همچون پرستو گلستانی، برزو ارجمند، پرویز پرستویی، آناهیتا همتی، شیلا خداداد،‌ مازیار میری، سارا بهرامی، احسان کرمی، مهناز افشار، فاطمه گودرزی و فلور نظری و فریبا کوثری و احمد ایراندوست و…] به انتقاد از شرایط و مشکلات موجود و سفره‌های خالی مردم، دعوت ایشان را رد کرده‌ و سفره افطاری ایشان را تحریم کرده‌اند!

افطاری رئیس‌جمهور و هنرمندان و مشکلات مردمآقای محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت، در واکنش به این تحریم، و حضور هنرمندان در سُفرات [جمع سفره] سال‌های قبل پرسیده: «مگر سفره مردم پارسال رنگین‌تر بود که این افراد [آن زمان] حمایت کردند؟»، ظاهرا منظور ایشان این بوده که سفره مردم همیشه همین‌قدر است که هست!افطاری رئیس‌جمهور و هنرمندان و مشکلات مردمافطاری رئیس‌جمهور و هنرمندان و مشکلات مردم

توصیه به دولت
توصیه می‌کنیم که دولت محترم و اعضای آن در ماه مبارک و بقیه ایام سال، بجای مهمانی دادن، هر شب مهمان خانه یکی از هنرمندان و سلبریتی‌ها شوند، مثل خانم آزاده نامداری و خانم بهنوش بختیاری و خانم بهاره رهنما و خانم الناز شاکر دوست و…!

افطاری رئیس‌جمهور و هنرمندان و مشکلات مردم
4.3 (86.67%) 3 votes

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar