کشف حجاب خانم اصلاح‌طلب ساکن آمریکا

فاطمه حقیقت‌جو، ۴۹ ساله، نمایندهٔ اصلاح‌طلب دوره ششم مجلس شورای اسلامی که حدود ۱۳ سالی است ساکن آمریکا می‌باشد و به قول خودش تا کنون در محل کار و میهمانی و گردهمایی‌ها در آمریکا روسری به سر داشته، روسری را از سرش بر داشت!

کشف حجاب خانم اصلاح‌طلب ساکن آمریکا

او در کانال تلگرامی‌اش نوشته:

«من٬ فاطمه حقیقت جو٬ اعلام می‌کنم در حمایت از حق انتخاب زنان و در محکومیت هر گونه خشونت و زندان علیه زنانی که مخالف حجاب اجباری هستند که با نا فرمانی مدنی و تحمل هزینه‌های سنگین درصدد رساندن صدای خود به مردم و مسوولان کشور هستند٬ روسری از سر خود بر می‌دارم. »

روزنامه کیهان در این مورد نوشته است:

«وی توضیح نداده این چگونه مسلمانی‌ای است با بهانه و بی‌بهانه می‌شود زیر پا گذاشت؟!
البته اخبار و قرائن متعدد حاکی از آن بود که نامبرده از مدت‌ها درصدد کنار گذاشتن حجاب و درآمدن در سلک و سبک زندگی دیگر شبه‌اصلاح‌طلبان متواری (کنار گذاشتن احکام اسلامی) است. و از این جهت خواسته روغن ریخته را خرج ژست‌های آزادی‌مآبانه کند.
پیش از این عده زیادی از عناصر منافق و معاند متظاهر به اصلاح‌طلبی، پس از فرار از کشور نقاب از چهره برداشته و تظاهر به لاقیدی نسبت به احکام اسلامی ازجمله حجاب کرده‌اند، برخی از این عناصر فراری حتی لیوان شراب در دست، به دهن‌کجی به کتیبه‌های منقش به نام مبارک امام حسین(ع) پرداختند.
یادآور می‌شود پروژه کشف حجاب ذاتا پروژه‌ای انگلیسی، صهیونیستی و ماموریت مستقیم شبکه بهائیت در ایران بوده است.»

فاطمه حقیقت جو در کانال تلگرامی‌اش در مورد حجاب در اسلام نوشته است:

«از رییس جمهور، رهبری و عالمان و کارشناسان مسایل اسلامی می‌خواهم با رفتار بالغانه مقدمات برچیدن اجباری بودن حجاب را با تشخیص مصلحت جامعه فراهم کند.»

«تحقیقات بعضی علمای دینی بیانگر اینست که حجاب ضروری دین نیست و حتی اگر عده‌ای از علما حجاب را ضروری دین بر می‌شمارند اجباری بودن حجاب در سیره پیامبر و امیر المومنین وجود ندارد. اگر خداوند می‌فرماید لا اکراه فی الدین چگونه اجبار به یک قاعده اسلامی قابل توجیه است؟»

منبع:
کیهان
تلگرام
بی‌بی‌سی

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments