در حاشیه ممنوعیت سفر خانم مرغ‌ها

دیشب کاوشگر پشتکار سازمان فضایی آمریکا پس از سفری هفت ماهه با موفقیت بر روی سطح کره مریخ فرود آمد.

در این‌سوی جهان، خبرگزاری ایرنا به نقل از روابط عمومی اتحادیه مرغداران خبر داد که: «خروج مرغ از تهران تا اطلاع ثانوی ممنوع است».

به گزارش خبرگزاری فیک نیوز «Fake news» مرغ‌های تهرانی در اعتراض به ممنوعیت سفر خود دست به تحصن زدند!

بنا بر همین گزارش مرغ‌های تخمی نیز از صبح امروز اعلام کردند که هر گونه تخم کردنشان منوط به برداشتن ممنوعیت سفر مرغ‌ها از سوی مقامات ذینفع خواهد بود.

خبرگزاری فیک نیوز همچنین خبر داد که خروس‌های تهرانی هر گونه ارتباط با ممنوعیت خبر همسرانشان را با خود تکذیب کردند.

خروس‌های تهرانی گفتند که ما هیچوقت ممنوعیتی برای سفر همسرانمان وضع نکرده‌ایم، آن‌ها را دوست داریم و به تصمیم‌هایشان احترام می‌گذاریم!

در حاشیه ممنوعیت سفر خانم مرغ‌ها

حقوق رئیس شورای شهر
در همین زمان، یکی از دغدغه‌های رئیس شورای شهر تهران این است که چرا به نسبت افزایش نرخ دلار حقوق ایشان افزایش نیافته و مثلا حقوق ماهیانه ایشان ۱۷۳/۳۳ یا ۱۸۲ میلیون تومان نشده است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا محسن هاشمی رفسنجانی گفت: «من در سال ۸۹ در مترو مدیرعامل بودم و ماهی ۶ میلیون تومان حقوق می‌گرفتم که با دلار ۹۰۰ تومان آن موقع ۷۰۰۰ دلار حقوق می‌گرفتم و الان که رئیس شورای شهر هستم و نزدیک به ۲۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرم با دلار ۲۶ هزار تومان کمتر از ۷۰۰-۸۰۰ دلار حقوق می‌گیرم»!

افزایش ارزش دلار
کارشناسان اقتصادی فیک نیوز می‌گویند که علت اصلی قدرت دلار و کاهش پیاپی ارزش پول ملی ما این است که آمریکایی‌ها با پشتکار در فکر اسکان بشر در مریخ هستند اما ما در فکر ممنوعیت خروج مرغ‌ها هستیم!

 

مطلب مرتبط:
تجمع سگ‌نخورها در جلوی شهرداری تهران

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments