آیا حسین عطایی و پدرش دروغگو و کلاهبردار هستند؟

به یقین حسین عطایی ۱۱ ساله کلاهبردار نیست و درست‌تر آنست که بپرسیم آیا حسین عطایی یک فریب‌خورده و متاثر و مسحور سخنان والدینش است؟

 

View this post on Instagram

 

با سلام خدمت همه ی عزیزان ضمن تشکر مجدد از همه ی بزرگواران که به من کمترین لطف داشتن با توجه به اینکه حضورم در برنامه حالا خورشید مورد توجه و مردم عزیز ایران قرار گرفت برآن شدیم تا برای جلوگیری از سواستفاده های متداول و مرسوم در فضای مجازی از شهرت افراد حقیقی و حقوقی پیج اینستاگرام و کانال تلگرام اختصاصی و رسمی را ایجاد کنیم تا بتوانیم درادامه از طریق همین پیج مدارک و مستنداتی در رد شبهات به وجود آمده ارائه دهیم #حسین_عطایی_سنگرودی #hala_khorshid @halaa_khorshid @reza_rashidpour @hosseinataei.official #ماشین_باز #ماشین#پیکان#پراید#پژو#دنا#حسین_عطایی#حالا_خورشید#رضا_رشیدپور#tesla#تسلا

A post shared by Hossein Ataei Sangroudi (@hosseinataei.official) on

یک: تا اینجا معلوم شده که چند ادعای حسین عطایی کذب است [مانند دعوت به اشتغال در تسلا].

وقتی که اعتراض‌ها بالا گرفت و از ایشان و پدرشان درخواست شد که دلیلی مستند بیاورند یا یکی از شش اختراعی که قبلا گفتند ثبت شده را نشان دهند، پدر ایشان وعده به آینده داد و گفت که «حسین ۱۶ اختراع دارد اما بحث رونمایی اختراعاتش منوط به زمانی است که آنها را ثبت کند و او الان در پروسه ثبت اختراعاتش و ارائه اظهارنامه است» و این قصه سر دراز دارد و هنوز سر و تهش مشخص نیست!

دو: شاید بسیاری از ما ایرانیان عجول و حسود باشیم و حتما برخی نیز دروغگو و کلاهبردار و رانت‌خوار و فرصت‌طلب هستند و این حق مردم مار گزیده است که با دیده شک به پیرامون خود بنگرند.

آیا حسین عطایی و پدرش دروغگو و کلاهبردار هستند؟

نخبه‌ها را قدر بدانیم!

متاسفانه ادعاها و لحن و سخنان این کودک و عدم وجود مستندات تا این لحظه، سبب شده تا موجی منفی پیرامون این خانواده و مجری تلویزیون شکل بگیرد که با شفاف سازی و ارائه گزارشی، نه بر مبنای حرف و حدیث و تملق و ادعا، بلکه بر اساس دلایل علمی و قابل مشاهده و تایید کارشناسان متخصص و مورد اعتماد مردم، نشان داد که واقعا این کودک نخبه است.

این کودک که به گفته خودش کلاس پنجم ابتدایی است ادعا می کند که چند دانشگاه از او دعوت کرده‌اند تا به عنوان استاد طراحی صنعتی تدریس کند، اثبات این ادعا آسان است، ایشان و پدر گرامی‌شان می‌توانند نام آن دانشگاه‌ها و مسئولینی که از وی دعوت کرده‌اند ببرند و آن مسئولین این موضوع را تایید کنند و البته این مسئولین توضیح دهند که این کودک دانش خود را از کجا آورده و از کجا تا کجاست! در مورد اختراعات نیز کارشناسان موثق و خبره می‌توانند بر درستی یا نادرستی ادعاها شهادت دهند.

عزیزی در اینستاگرام نوشته: «… نوبت به یه بچه‌ای می‌رسه که ضریب هوشیش بالاس و ذهن خوبی داره، حالا سر یه اشتباه کلامی کوچیک، همه بهش تهمت دروغ گو بودن و هزار تا تهمت دیگه می‌دن.
همه‌ی غم و دغدغه ما هم اینه که توی فلان کشور بچه هاشون نخبه هستن ما هیچی نیستیم.
یه نفر نخبه هم که می‌بینیم اینجوری می‌ریزیم سرش.
ایرادی نداره این به حال حسین عطایی فرق نداره که شما چی بهش بگید چون این، چندین سال دیگه موفق می‌شه، اونوقت مثل طراح ایرانی مرسدس بنز تو آلمان یا صدها ایرانی دیگه که رفتن از این کشور و کشورهای دیگه رو آباد کردن، اینم می‌ره و شما می‌مونید و همینطور که از چهل سال پیش تکون نخوردید، هیچ وقت هم تکون نمی‌خورید…»

نخبه‌ها را قدر بدانیم!

امیدواریم که حسین عطایی همان چیزی باشد که ادعا می‌کند و مقامات قدر ایشان را بدانند و از ایشان و امثال ایشان حمایت کافی کنند، و… حرف مردم هم باد هواست!

آرزو
سایت بروز نیوز برای تمامی کودکان آرزوی پیشرفت و داشتن امکانات لازم برای تحصیل و زندگی مناسب را دارد.

 

به این ۷ دلیل از کودکتان نخبه نسازید:

کودکتان سرخورده می‌شود
با تعیین معیاری که فراتر از توان کودک است، کودک شکست می‌خورد و شکست‌های پی در پی به سرخوردگی و اضطراب و عدم اعتماد به نفس و نفرت می‌انجامد.

استعدادهای کودکتان کشف نمی‌شود
ضعف‌ها و کمبودهای والدین و چشم و هم چشمی و رقابت‌های کاذب میان خانواده‌ها، کودکشان را به عروسک نمایشی تبدیل می‌کند.

 

فرزندتان منزوی و گوشه گیر می‌شود
وقتی مدام از کودکتان می‌خواهید که «بهترین باشد» او دچار اضطراب و افسردگی انزوا می‌شود.

 

کودکتان ناسازگاری می‌کند
درخواست‌های فراتر از توانایی و سن و علاقه‌مندی‌ کودک از سوی والدین، می‌تواند به شکل عصبانیت، لجبازی، بی ادبی، آزار رساندن به دیگران، اعمال نسنجیده و زیاد حرف زدن بروز کند.

کودکی کردن را فراموش می‌کند
مثل بزرگترها صحبت کردن باعث می‌شود تا چنین کودکانی نتوانند در هیچ گروه سنی‌ قرار بگیرند و دچار سرگشتگی و مشکلات روانی می‌شوند.

 

کودکانی که به صورت طبیعی رشد نمی‌کنند
این کودکان نمی‌توانند به صورت طبیعی رشد کنند و یک فصل مهم و اساسی از زندگی‌شان را از دست می‌دهند.

 

وظیفه والدین تربیت کودک نابغه نیست
والدین باید برای تربیت یک کودک شاد و سرحال تلاش کنند. به همین منظور نباید مدام کودکشان را با دیگران مقایسه کنند یا مورد مواخذه و سرزنش قرار دهند.

 

منبع:
آپارات
اینستاگرام
سایت فردا – محدثه انسی‌نژاد

اینستاگرام حسین عطایی
instagram.com/hosseinataei.official

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments