دختر جنگل پیدا شد + عکس

چندی پیش، چند هیزم شکن، دختر برهنه‌ای را در جنگل حفاظت شده باهارایش در شمال هند پیدا کردند که در کنار میمون‌ها به راحتی زندگی می‌کرد. آن ها این موضوع را با پلیس در میان گذاشتند.

دختر جنگل پیدا شد

پلیس‌های هندی هنگامی که می‌خواستند این دختر را به یکی از بیمارستان‌های ایالت «اوتار پرادش» در شمال هند انتقال دهند با حمله میمون‌هایی که می‌خواستند از دخترک حمایت کنند مواجه شدند.

دختر جنگل پیدا شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران، این دختر در ابتدا مانند حیوانات رفتار می‌کرد، روی دست و پاهایش می‌دوید و غذا را با دهانش از روی زمین می‌خورد؛ اما خیلی زود یاد گرفت به طور عادی راه برود و با دستانش غذا بخورد.

دختر جنگل پیدا شد

این کودک هنوز حرف نمی‌زند اما حرف‌های دیگران را می‌فهمد و لبخند می‌زند.

دختر جنگل پیدا شد

پلیس هند در حال بازبینی گزارش‌های کودکان مفقود شده است تا هویت این دختر را مشخص کند.

 

پس نوشت
مقامات محلی می‌گویند امکان پذیر نیست که دختری بتواند این همه سال در جنگل زندگی کند، و هیچ یک از کارکنان و یا صدها دوربین نصب شده در جنگل او را ندیده باشد. آن‌ها می‌گویند این احتمال وجود دارد که این دختر بدلیل معلولیت ذهنی و فیزیکی شدید، توسط والدینش در جنگل رها شده است.

دکتر سینگ، پزشک ارشد بیمارستانی که این دختر در آنجا نگهداری می‌شود به گاردین گفت: «در هند، مردم به داشتن فرزند دختر علاقه‌ای ندارند و با توجه به معلولیت و عدم توانایی این کودک در سخن گفتن، این امکان محتمل است که والدینش او را رها کردند.

شاید بد نباشد که بار دیگر این دختر را در جنگل رها کنند، جایی که میمون‌ها از پدر و مادرهای آدم‌نما مهربان‌ترند… یا انسان‌تر؟!

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments