اینستاگرام رسمی محمدجواد ظریف

محمدجواد ظریف در اولین روز سال ۱۳۹۶ با این پیام که صفحاتی که تا کنون به نام او در اینستاگرام فعالیت می‌کردند ارتباطی با او ندارند نوشت: «صفحه شخصی خود را با نام jzarif_ir آعاز می کنم»!

اینستاگرام رسمی محمدجواد ظریف
اینستاگرام رسمی محمدجواد ظریف
www.instagram.com/jzarif_ir

***

صفحات زیادی با نام و تصویر ایشان در اینستاگرام فعالیت می‌کنند، یکی از این صفحات [zarif_ir] یک میلیون و صدهزار دنبال کننده دارد و در سردرش نوشته شده:

This account is run by advocates of foreign minister Mohammad Javad Zarif.

***

 خبرگزاری فارس انتساب این اینستاگرام [jzarif_ir] را به ظریف را تایید کرد:

«سیدعباس عراقچی در صفحه‌ اینستاگرام خود اعلام کرد که محمد جواد ظریف صفحه‌ای رسمی در این شبکه اجتماعی ایجاد کرده است.»

ضمن اینکه توییتر منسوب به ظریف نیر به این اینستاگرام لینک داده است.

اینستاگرام رسمی محمدجواد ظریف

در حال حاض گرداننده این اینستاگرام مشغول ارسال تصاویری از گذشته است، آنطور که وعده دادند:
«امیدوارم در روزهای آینده بتوانم عکس‌های کمتر دیده شده چند سال گذشته را خدمت شما تقدیم کنم.»:

اینستاگرام رسمی محمدجواد ظریف
اینستاگرام رسمی محمدجواد ظریف
guest
3 نظر
تازه ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
سید احمد حسینی
سید احمد حسینی
8 ماه پیش

جناب اقای دکتر ظریف :بسلام
چندی پیش یکی از مقامات ارشد حکومت اظهاراتی داشتند راجع به اخذ پناهندگی میلیونها امریکایی از ایران به جهت زندگی با اسایش بیشتر که باز تابی وسیع در رسانه ها داشت از انجا که این اظهارات از نظر بسیاری کاربران بیشتر شباهت به محملی برای خنده وجک تلقی کرده اند میل دارم نظر جنابعالی را در مقام وزیر خارجه جویا شوم ممنون

رجبی
رجبی
2 سال پیش

با سلام و ضمن تبریک ماه شعبان به جنابعالی و همکاران محترمتان بنظر لبده نقض برجام گذشته ازاینکه ازنظر قواعد بین المللی نقض مقررات جهانی محسوب میشود در و هله اول بی احترامی به ملت و دولت ماست با این عمل تلویحا به آقای اوباما و مجلسین آمریکا بی احترامی کرد در واقع مردم آمریکا را با این عمل از نظر صداقت زیر سوال میبرد و تنها آقای اوباما و کابینه قبلی میتواند این بی احترامی را جواب دهند سازمان ملل متحد برای این گونه کنوانسیون زیر طول نرو د باید قواعد منسجنم تری را وضع کنند لا تشکر از شما

علی حیدری
علی حیدری
2 سال پیش

جناب ظریف اگر گلابی برجام را چییدی میل بفرمائید مبارکتان باشد .اما انطور که شما پیش گرفته ای(فرمایشاتان در نیو یورک) قطنا موشک ها در کنترل غربیها،سوراخ سمبه های ا یران مورد بازرسی ، ومنطقه به تصرف آنان در خواهد آمد .وآن وقت ناله به رسمیت شناختن رژیم صهیونستی را خواهی داشت که لب خندت آن زمان تماشایی است. نهایتا کشوردرحد رژیم سعودی امروزویا به گونه شاهنشاهی دیروزبه استحاله درآید. که تازه دشمن تجزیه کردن کشور براساساس ملیت وقومیت آغاز خواهدکرد. ودر هرحال بشما چیزی نخواهد ماسید.جناب ظریف خدمت می تواند چهل تا پنجاه سال هم باشد. هیچ گونه منتی به هیچ کس نداردچون از حقوق ومزایا وافتخاراتش استفاده می گردد.واما خیانت در کمتر از سه دقیقه اتفاق می افتد… ادامه »