دختر کاراته کار آدم ربایان مست را فراری داد

وقتی چشم سه پسر جوان مست پرشیا سوار به دختر جوانی که سگش را به گردش می‌برد افتاد تصمیم گرفتند او را بربایند، اما از بخت بدشان دختر که رزمی کار بود هم گوشمالی‌شان داد و هم روانه زندانشان کرد.

دختر رزمی کار
عکس تزیینی است

به گزارش سایت خبری به روز نیوز پسران جوانی که مشروبات الکلی مصرف کرده بودند و رفتار عادی نداشتند برای هیجان و شوخی نقشه کشیدند تا این دختر جوانی را با سگش قدم می‌زد به زور سوار ماشین‌شان کنند.

آن‌ها برای ربودن دختر با هم شرط‌بندی کردند و ماجرایی را رقم زدند که آنها را به کلانتری و دادسرا کشاند.

دختر جوان سراسیمه و هراسان خود را به مأموران پلیس رساند و مدعی شد که چند جوان قصد ربودن او را داشتند. او گفت: ساعتی قبل در خیابان زعفرانیه بودم و سگم را نیز همراه خودم برده بودم که ناگهان دو پسرجوان به سمت من هجوم آوردند. سومین نفر هم پشت فرمان پرشیا نشسته بود و فقط می‌خندید. اصلا حالت عادی نداشتند.

دو جوان با زور و تهدید مرا روی زمین کشاندند و می‌خواستند سوار ماشین کنند. اما جیغ کشیدم و مقاومت کردم که یکی از آنها دستش را روی دهانم گذاشت و با تهدید خواست که سکوت کنم.

دختر ادامه داد: از آنجا که رزمی‌کار هستم و چندین سال کاراته کار کرده بودم با لگد چند ضربه به آنها زدم و توانستم آنها را نقش بر زمین کرده و فرار کنم. اما آنها سگم را ربودند و با خود بردند. همان لحظه شماره پلاک ماشین‌شان را یادداشت کردم و راهی کلانتری شدم.

دستگیری پسران مست

با ثبت شکایت دختر رزمی‌کار پرونده برای رسیدگی پیش روی قاضی آرش سیفی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران قرار گرفت و تیمی از مأموران تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند. آنها از طریق شماره پلاک خودرو موفق به شناسایی راننده شدند.

پس از دستگیری راننده خودرو همدستان دیگر او هم به دام افتادند و وقتی پیش روی قاضی جنایی تهران قرار گرفتند به دزدیدن سگ شاکی اعتراف کردند.

یکی از آنها گفت: من و دوستانم وضع مالی خوبی داریم اما آن روز در حالت عادی نبودیم. به همین دلیل وقتی آن دختر را دیدیم، برایش مزاحمت ایجاد کردیم اما او اصلا به ما اعتنایی نکرد. همین شد که دوستانم خواستند او را بربایند و برای انجام این کار با من شرط بستند. در نهایت وقتی از دختر جوان کتک خوردند، سگش را دزدیدند. حالا هم به‌شدت پشیمانیم و امیدواریم شاکی رضایت بدهد.

هم‌اکنون هر سه‌ متهم با قرار قانونی بازداشت شدند و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.

همشهری

1
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
1 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
1 تعداد نظر دهندگان
اکبر نویسندگان آخرین نظرات
تازه ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اکبر
مهمان
اکبر

ای ول رزمی کار