قتل همسایه به علت صدای چرخ خیاطی

متاسفانه آپارتمان‌های پوست پیازی و مقوایی بسیاری را آزرده و عصبانی می‌کند، و برخی را به حد جنون و کشتن همسایه می‌رساند!

به گزارش خبرگزاری ایمنا، کریم آتشی، کارگردان سینمای ایران و فارغ‌التحصیل کارشناسی مهندسی عمران و دکترای علوم سیاسی پس از درگیری با همسایه‌اش او را با شلیک گلوله به قتل رساند.

قتل به علت صدای چرخ خیاطی

به گزارش خبرگزاری ایلنا، این کارگردان سینما، که همسر سابق یکی از بازیگران مطرح سینما است، در بازجویی‌های اولیه مدعی شده است که صدای چرخ خیاطی همسایه مرا آزار می‌داد، چند مرتبه تذکر دادم؛ توجه نکرد و در شرایط روحی نامناسب با مقتول درگیر شده و این قتل شکل گرفت.

به گزارش روزنامه ایران، متهم گفت: «مقتول مدتی قبل یک در آهنی بین طبقه همکف و طبقه اول کار گذاشته بود و شب حادثه بی‌دلیل با یک چکش به در می‌کوبید که به تصور من او به عمد این کار را می‌کرد تا من را عصبی کند. از دفترم بیرون آمدم و بابت این کارش به او تذکر دادم که اصلا توجهی نکرد و ما با هم درگیر شدیم و با سلاحی که داشتم به او شلیک کردم»!

به گزارش خبرگزاری ایرنا، کریم آتشی، همسر سابق مرجانه گلچین، همسایه خود را با اسلحه کلاشنیکف کشت.

اسلحه
به نوشته روزنامه جوان، متهم درباره اسلحه کلاشینکف گفت: «هنگام ساخت یکی از فیلم‌هایم به نام (سلام به انتظار [محصول سال ۱۳۷۴]) مسئول تدارکات حدود ۶۰ تا ۷۰ اسلحه جنگی همراه مقادیر زیادی مهمات جنگی از ارگان نظامی امانت گرفت… اما نمی‌دانم چرا مسئول تدارکات این اسلحه را تحویل نداده بود تا اینکه بهمن‌ماه به انباری رفتم و در صندوقی با این اسلحه و فشنگ و مقداری وسایل دیگر روبه‌رو شدم.

اسلحه زنگ زده‌بود و برداشتم آن را روغن کاری کردم و روی آن نوشتم امانتی است و تحویل ارگان مورد نظر شود و به مسئول تدارکات آن زمان هم خبر دادم، اما به خاطر بیماری کرونا من در قرنطینه محل کارم بودم و موفق نشدم اسلحه را تحویل دهم»!

به گزارش خبرگزاری مهر، متهم گفت: «ما معمولاً برای فیلم‌های اکشن و پلیسی از مراکز نظامی سلاح می‌گیریم و بعد از پایان کار فیلمبرداری اسلحه‌ها را تحویل می‌دهیم. اخیراً برای تولید یک کار سینمایی ۸ اسلحه تحویل گرفتیم اما ۷ اسلحه را برگرداندیم و یکی را پیش خودم نگهداشتم. ۷۲ فشنگ جنگی نیز از قبل داشتم.»

کریم آتشی کیست؟
همسر سابق مرجانه گلچین!

قتل همسایه به علت صدای چرخ خیاطی

مهم‌ترین کار حرفه‌ای کریم آتشی چه بود؟
اول: همسر سابق مرجانه گلچین بودن!
دوم: کشتن خیاط همسایه!

چند دیدگاه توییتری در این زمینه:
بهار: «خوب شد مرجانه ازش جدا شده بود»
.
حسن: «نباید به او کلاشینکف می‌دادند و باید حدس می‌زدند که این کریم می‌تونه هر لحظه آتشی بشه»!
.
نازنین اسکندری: «از کی تا حالا کریم آتشی شده کارگردان مطرح؟ از کی تا حالا تهران شده تگزاس؟ آقا گرفتاری شديما!»
.
بهنام: «ایران دیگه کم کم داره به محیط وحشتناکی تبدیل می‌شه! حواستون به کارگردان‌های دور و برتون باشه! اگه اومدن گفتن سر و صدا دارین، بگید چشم الان چرخ خیاطی رو منهدمش می‌کنم!
البته اگه دوست دارین طلوع فردا رو ببینین»!
.
سیاوش آقاجانی: « خب تقصیر کریم آتشی چی بوده که بالش اندازه کلاشینکوف نداشته، گلوله کمونه نکرده، و مستقیم از همسایه رد شده!؟»!
.
مُرتَضاٰقُرباٰنیٖ: «کریم آتشی به خاطر صدای چرخ خیاطی، همسایه شو کشته؛ همسایمون خیاطه، از وقتی این خبرو شنیده با جلیقه ضدگلوله میاد بیرون»!
.
بابک غفوری‌آذر: «کریم آتشی البته سودای ریاست جمهوری هم در سر داشت. آن هم دو بار، در سال‌های ۸۴ و ۸۸»!
.
الهه مالک اژدر: «خدا شاهده اگه کریم آتشی نمی‌زد یه نفرو بکشه، من اصن نمی‌فهمیدم که شوهر سابق مرجانه گلچین بوده، چه برسه به کارگردان بودنش»!
.
بانوی شرقی: «الان ربطش به مرجانه گلچین چيه؟! همسر سابق که ديگه هيچ کس آدم نيست که! ولی هنوزم باید کارای يارو و گنداشو یدک بکشه!»
.
رضا رجب پور: «یکجوری می‌نویسن همسر سابق مرجانه گلچین مرتکب قتل شد که انگار خانم گلچین پدر و مادر شوهرش بوده و باید درست تربیتش می‌کرده»!
.
آپولو: «الان بی‌بی‌سی با مرجانه گلچین مصاحبه می‌کنه می‌پرسه آیا به عنوان همسر سابق کریم اتشی حداقل بخشی از مسئولیت این قتل رو برعهده می‌گیرین؟»!

 

 

مطلب مرتبط:
همسایه بد: آپارتمان نشینی

چگونه از شر همسایه بد خلاص شویم؟

 

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments