عکس‌های خانوادگی با طعم تازگی

این روزها بسیاری از مردم موبایل دارند و بسیاری از موبایل‌ها مجهز به دوربین و اینترنت هستند و بسیاری با استفاده از این امکانات، مدام از خودشان و اطرافیان و محیطشان عکس می‌گیرند و در شبکه‌های اجتماعی رایگان به اشتراک می‌گذارند.

متاسفانه این در دسترس بودن و رایگان بودن، باعث شده تا اهمیت و ارزشی برای عکاسی و هنر عکاسی و زیر و بم این هنر قائل نشوند.

درست است که «سنگ مفت و گنجشک مفت»، اما قرار نیست تمامی گنجشک‌ها را بکشیم، اصلا برای چی وقتی سنگ و گنجشک مفت باشد باید سنگ را برداریم و گنجشک‌ها را بکشیم؟ در ضمن قرار نیست اگر طناب دار رایگان باشد، خودمان را دار بزنیم!

قبل از عکس گرفتن، شاید، کمی مطالعه و کمی شکیبایی و انتخاب زاویه و نور مناسب و شاید تغییر ظاهر سوژه‌ها و کمی ابتکار و خلاقیت و اندیشه بکار بردن بد نیست!

تلاش کنیم که بین ما و آینه تفاوتی وجود داشته باشد!

عکس‌های خانوادگی با طعم تازگی

عکس‌های خانودادگی کیت ویلند Kate Weiland

کیت ویلند مادری خوشبخت و شاد است و ۳ بچه و یک شوهر دارد و از ترکیب این پنج نفر یک عالمه عکس‌های زیبا و مبتکرانه ساخته که چند نمونه‌اش را در زیر می‌بینید:

عکس‌های خانوادگی با طعم تازگیعکس‌های خانوادگی با طعم تازگیعکس‌های خانوادگی با طعم تازگیعکس‌های خانوادگی با طعم تازگیعکس‌های خانوادگی با طعم تازگیعکس‌های خانوادگی با طعم تازگیعکس‌های خانوادگی با طعم تازگیعکس‌های خانوادگی با طعم تازگیاینستاگرام کیت ویلند
instagram.com/kweilz

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments