اگر بجای حسن روحانی، کولیندا گرابار رئیس‌جمهور ما بود!

عادل فردوسی پور در مورد پخش مراسم روبوسی و بغل کردن فوتبالیست‌های تیم ملی فرانسه و کرواسی توسط کولیندا گرابار کیتاروویچ رئیس‌جمهور کشور جمهوری کرواسی می‌گوید:

«این خانم کیتاروویچ با همه نه تنها دست می‌داد، بغلشونم می‌کرد… همه هم ردیف، همه را باشون خوش و بش می‌کرد حسابی… هیچ هم نمی‌شه… مردم همه دیدن… لذتش را می‌برن… خیلی عادی و طبیعی… هیچ اتفاقی رخ نمی‌ده!»

اگر بجای حسن روحانی، کولیندا گرابار رئیس‌جمهور ما بود!

خوب اگر واقعا اینجوریه که عادل فردوسی پور می‌گوید و مردم ما از دیدن این صحنه‌ها لذت می‌برند، حتما بدشان هم نمی‌آید که بجای حسن روحانی، کولیندا گرابار رئیس‌جمهورشون باشه و مردم ردیف صف بکشند برای بغل کردن و روبوسی با رئیس‌جمهورشان، و صدا و سیما هم این مراسم را پخش کند و عادل فردوسی پور و همکارانش هم آن را گزارش کنند، نه؟!

حالا یک عده ممکن است بکویند مگر نمی‌شود مردم صف بگیرند همین رئیس‌جمهور خودمان را بوس کنند؟

نخیر برادر نمی‌شود، اولا کشور ما آنقدر مشکلات ریز و درشت دارد که تا صد سال دیگر آقای روحانی وقت آزاد نخواهد داشت برای روبوسی با مردم، بعد هم برادر جان خودت که بهتر از ما می‌دانی، صورت ریش‌دار و زمخت ما کجا و صورت نرم و لطیف خانم‌های اروپایی کجا!

 

مطلب مرتبط:
این آغوش نباید پخش می‌شد!

guest
2 نظر
تازه ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
سید
سید
2 سال پیش

سلام . مردم باید حواسشون جمع باشه که حسن روحانی بعنوان رییس جمهور و یا دوست دار فوتبال یک زمان نره به کروواسی .
از من گفتن بود اگه رفت و بعد از اینکه اومد این مملکت اونوقت همین خانم خوش اخلاق و مهربون رو که بغل گرمش بعضی هارو که معلوم الحالند یاد آغوش گرم مادرانه انداخت بیاردش و بگذاره رییس محیط زیست و نماینده خانم ها در امور …… بشه دیگه نگید چراها . چون دیگه کار از کار گذشته و کاری نمیتونید بکنید . یاد بنی صدر بیفتید اصلا کسی حدس میزد که سیبیلش رو بفروشه و زیر ابروش رو برداره و …..

محسن
محسن
2 سال پیش

سلام. به نظرم اصلا مناسب نیست خانم ها در ورزشگاهها حضور داشته باشند چون به اندازه کافی فساد وجود دارد پشت بامها هر خانواده 4 تا ماهواره داره که هر کدوم به یه طرفه، بیکاری جوانان، احتکار کالاها، پارتی بازی تو استخدامها، کالای بی کیفیت و گرانی و چند برابر شدن قیمت خودرو و کالاهای اساسی، اصلا کجای ما به مسلمونهای واقعی شبیه، حتی همسایه ادم ممکنه از گشنگی بمیره و خبر نداشته باشند، ایران ظرفیت هیچ چیزی وجود نداره، همین جوری بره “شاید این جمعه بیاید آقا شاید”
محسن، فوق لیسانس، دهه 60ای، بیکار 9145011645 التماس دعا.