آخرین اخبار از آنفولانزا 28 آذر 1394

آخرین اخبار از آنفولانزا 28 آذر 1394

آخرین آمار مرگ بر اثر آنفولانزا خوکی به 57 نفر رسید
آخرین آمار مرگ بر اثر آنفولانزا خوکی به 57 نفر رسید

آنفولانزا

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز آخرین آمار رسمی از مرگ 57 نفر بر اثر آنفولانزا در کشور خبر میدهد. از بوشهر خبر رسیده است که یک زن مشکوک به ابتلاء به آنفولانزای خوکی مرده است.

این خانم جوان که گفته می شود 35 سال سن داشته شب گذشته با علائم مشکوک آنفلانزا به یکی از بیمارستان های شهر بوشهر مراجعه کرده که پس از تایید پزشک معالجش به علائم احتمالی این بیماری بستری می شود .

بعدظهر جمعه با عود شدید این بیماری که سیستم تنفسی و قلبی و عروقی این بیمار را درگیر می کند وی دچار تنگی شدید تنفسی می شود که به رغم تلاش های گسترده پزشکان و کادر درمانی این بیمارستان ، بیمار فوت می کند .

هر چند مسئولان وزارت بهداشت در سایه حادثه خمینی شهر و با تاخیر غیر قابل باوری اقدام به اطلاع رسانی های پراکنده ای در خصوص بیماری آنفلانزا کرده اند و در گفته های ضد و نقیض از کنترل این بیماری در رسانه ها خبر می دهند اما هم اکنون هشت بیمار در یکی از بیمارستان های شهر بوشهر با داشتن بیماری های زمینه ای ولی مبتلا به انفلانزا بستری هستند که مسئولان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان علاقمند به رسانه ای کردن آن نیستند.

منبع:تابناک

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط

آخرین آمار مرگ بر اثر آنفولانزا خوکی به ۵۷ نفر رسید

آخرین خبرها از آنفولانزا / مرگ ۲ نفر در مازندران

آخرین خبر از آنفولانزا / مرگ ۳ نفر در همدان

آمار لحظه ای آنفولانزا / مرگ ۳ نفر در فارس

آخرین اخبار از آنفولانزا 28 آذر 1394
5 (100%) 1 vote

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar