پلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمان

از روز گذشته تا به امروز، طی ۷۸ عملیات ضربتی و جستجوی واحدهای صنفی چون باشگاه‌های بدنسازی و قهوه خانه‌ها و پارک‌ها و تفرجگاه‌های تهران، ۲۴۱ نفر دستگیر شدند.

پلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمانسردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت، گفت: این افراد عمدتا دارای جرایم مختلف از جمله چاقوکشی، اردوکشی، زورگویی با سلاح، تخریب اموال مردم درگیری دسته جمعی و خرید و فروش مواد محترقه بودند که از میان این افراد متأسفانه ۶۳ نفر نوجوانان زیر ۱۸ سال بوده که پس از دستگیری تحویل خانواده‌های خود شدند.

فرمانده پلیس انتظامی تهران بزرگ با بیان اینکه این متهمان از ۴۰ منطقه تهران جمع آوری شده‌اند گفت : پاتوق‌های این افراد بیشتر قهوه خانه های پایتخت بود. این افراد که مسلح به سلاح گرم بودند بارها برای نوامیس مزاحمت ایجاد کرده و شکایات بسیاری از آنها به مراکز پلیس ارائه داده شده بود.

رحیمی خاطرنشان کرد: در این عملیات ۹ قبضه سلاح جنگی کلت و لوله بلند، ۱۷۰ قمه و ۹۵ کیلو مواد محترقه دست‌ساز و مشروبات الکلی کشف و ضبط شد.

برخورد با توزیع و فروشندگان مواد محترقه

سردار رحیمی در مورد چهارشنبه پایان سال گفت: برای این روز با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد محترقه برخورد خواهیم کرد و به آنها هشدار و تذکر جدی می‌دهیم که با‌ آنها به خصوص فروشندگان برخورد جدی خواهد شد.

پلیس با کشف حجاب‌کنندگان تعارف ندارد

رئیس پلیس پایتخت در خصوص انتشار فیلمی از نحوه برخورد یکی از ماموران پلیس با دختری که کشف حجاب کرده بود، اعلام کرد:‌ رعایت شئونات اسلامی در جامعه اسلامی و نظام جمهوری اسلامی بر همه شهروندان واجب و لازم است.

وی تأکید کرد: این افراد با برخورد قاطع پلیس مواجه خواهند بود و پلیس هیچ تعارفی با آنها ندارد.

رحیمی ادامه داد: ما به مأموران خود تذکر داد‌ه‌ایم که رعایت شئونات قانونی را در برخورد با همه مردم و همچنین متهمان داشته باشند، تصمیمات خوبی در این زمینه گرفته شده که موضوعاتی این چنینی تکرار نشود.

پلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمانپلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمانپلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمانپلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمانپلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمانپلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمانپلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمانپلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمانپلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمانپلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمان

منبع:
خبرگزاری تسنیم
خبرگزاری برنا
خبرگزاری آنا
باشگاه خبرنگاران

پلیس پایتخت: دستگیری ۲۴۱ اراذل و اوباش و مزاحمان
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar