سفر خیالی رئیس جمهور به محمودآباد

در حالیکه تهران از نظر آلودگی روزهای بدی را می‌گذراند و به همین مناسبت یک هفته مدارس را تعطیل کردند و از سوی دیگر فراخوان پدر یکی از کشته شدگان آبان‌ماه باعث حضور نیروهای نظامی و موتوسوارهایشان در برخی از مناطق شهر تهرانشد، خبری در مورد مسافرت دکتر حسن روحانی به همراه خانواده و ۱۴ وزیرش به منطقه خوش آب و هوای محمودآباد منتشر شد.

سفر خیالی رئیس جمهور به محمودآباد
سایت نامه نیوز با انتشار عکسی از روحانی در کنار دریا، که مربوط به سال ۹۴ است، نوشت: «حسن روحانی به همراه خانواده‌اش ساعت ١٥ دیروز وارد مازندران و در مجتمع نفت محمودآباد مستقر شد؛ مجتمع تفریحی نفت محمودآباد از هفته گذشته در اختیار تعدادی از نیروهای تیم حفاظتی ریاست جمهوری قرار گرفت و در آماده باش بودند.
شنیده شده است رئیس جمهور را در این سفر، خانواده و ١٤ نفر از اعضای کابینه دولت همراهی می‌کنند»!

در توییتر، یکی از کاربران به نام معین ترین دیروز در مورد رئیس جمهور نوشت: «ایشون دیروز با اسکورت اومدن مجموعه شرکت نفت تو محمود آباد. هواش خوبه اینجا»!

نیاز به استراحت
خبرگزاری فارس به نقل از سیدعلی ادیانی، عضو مجمع نمایندگان استان مازندران، نوشت: «من از سفر بی‌اطلاع هستم و نمی‌توانم آن را تایید یا تکذیب کنم اما خبر را در رسانه‌ها دیده‌ام… برخی از وزرا در مازندران هستند و قرار است به تعدادی از پروژه سرکشی کنند؛ البته هر کسی نیاز به استراحت و رسیدگی به امور شخصی خود را دارد…»

تکذیب توییتری خبر
حسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس‌جمهور، در تکذیب این مسافرت در توییترش نوشت:

«وقتی رفیقتان در دنیای واقعی به ورامین می‌رود باید رقیب خیالی‌تان را در دنیای مجازی به محمود آباد بفرستید و چهارده عضو دولت را هم همراهش کنید تا مردم در دوقطبی‌های خودساخته غرق شوند.
#ماکیاولیسم»

رفیق‌شان چه کسی است؟
منظور آقای مشاور از سفر رفیق به ورامین، مسافرت ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه، به ورامین است.

ماکیاولیسم یعنی چه؟
ماکیاولیسم روشی است که بر طبق آن برای به قدرت رسیدن و در قدرت ماندن انجام هر کار غیر اخلاقی مجاز است!

مجتمع نفت محمودآباد
به نوشته باشگاه خبرنگاران، مجموعه تفریحی محمود آباد در زمینی به مساحتی معادل یک میلیون و ۱۶۵ هزار متر مربع، به منظور ارائه خدمات رفاهی به کارکنان شرکت نفت ساخته شده است.

استفاده از این مکان تفریحی برای عموم هم آزاد بوده… اما طبق اطلاعاتی دریافتی، هزینه یک شب سکونت در این محل تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نیز می‌رسد و فقط بخش ناچیزی از عموم مردم می‌توانند از موهبت چنین مکانی بهره‌مند شوند!

 

شوخی توییتری با سفر به محمودآباد

سفر خیالی رئیس جمهور به محمودآباد

حسین: «جمعه صبح روحانی از خواب بلند می‌شه می‌گه: من اصن خبر نداشتم تو مجتمع تفریحی نفت محمود آبادم، من گفتم منو یجوری ببرین، به من هم نگین چجوری و کجا می‌برین»!
.
صابر: «یهو‌ از خواب بیدار شدم دیدم عه افتادم وسط ویلاهای وی‌آی‌پی مجتمع نفت محمودآباد»!
.
یدالله: «یه ده پونزده روز محمودآباد بمون، اگه دیدی مشکلات و اوضاع اجتماعی، سیاسی، فرهنگی ملت رو به بهبودیه، همونجا یه خونه اجاره کن، زندگیتو بکن، چه کاریه بیای پایتخت؟!»
.
روح: «… قطب‌نما درست کار نکرده، روحانی می‌خواسته بره خوزستان در جنوب، اشتباهی رفته محمودآباد در شمال»!
.
حزب الباد: «بابا بی‌خیال شید، خوب بود این پیرمردا تو تهران می‌موندن تو هوای آلوده؟! بلایی سرشون می‌اومد شما جواب می‌دادی؟!»

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments