چگونه زندگی زناشویی خود را متلاشی کنیم!

خانم‌ها و آقایان عزیزی که از زندگی با همسر خود ناراضی هستید و نمی‌دانید چگونه کانون گرم خانواده خود را به میدان جنگ تبدیل کنید، همراه ما شوید و آخرین راز و رمزهای دعوای زن و شوهری را فرا بگیرید!

چگونه زندگی زناشویی خود را متلاشی کنیم!نیش زدن
شاید باور نکنید که نکات کوچک و کم اهمیت برای شما، می‌تواند همسرتان را منفجر کند. کمی فکر کنید و بیاد بیاورید که همسر شما نسبت به چه چیزش حساس است، بزرگی بینی‌اش؟ ریزش مو؟ وسواس؟ توانایی‌هایش؟ گذشته‌اش؟ مادرش؟ شکم گنده‌اش؟ کمی حقوقش؟…

این نکات را پیدا کنید و مرتبا به او سرکوفت و نیش زبان بزنید، به ویژه تا می‌توانید از خانواده همسرتان انتقاد کنید!

بوی بد
بوی بد یکی از چیزهای خانه خراب کن است، تا می‌توانید سیر و پیاز بخورید و مسواک نکنید و هی فوت کنید توی صورت همسرتان!

مرتبا ورزش بکنید، اما نه حمام کنید و نه لباس خودتان را تغییر دهید، بوی عرق شما، مانند بمب‌های شیمیایی در میدان جنگ موثر است!

سعی کنید برای مدتی غذاهای درهم و برهم و ناسازگار بخورید و کمتر مستراح بروید و با باد معده به جنگ همسرتان بروید، به ویژه، شب‌ها و وقتی که همسرتان برای بهبود میانه‌تان تلاش می‌کند، ول دادن باد معده تاثیری چون موشک قاره‌‍ پیما دارد!

سرد برخورد کنید
تا می‌توانید همسرتان و کارهای نیکش را نادیده بگیرید، بطور مثال اگر دیدید چند ساعت زحمت کشیده و تمام شهر را به دنبال خرید هدیه خاصی برای شما گشته، آن هدیه را بگیرید و بیندازید توی سطل زباله!

یا اگر همسرتان چند ساعت زحمت کشیده و شام دلخواه شما را با کلیه مخلفاتی که شما دوست دارید آماده کرده، زنگ بزنید و پیتزا سفارش دهید!

یا پس از یک سخنرانی مفصل از سوی همسرتان، موبایلتان را زمین بگذارید و سرتان را بالا کنید و با تعجب به همسرتان نگاه کنید و بگویید: عزیزم کی اومدی خونه؟

یادآوری
اگر از سخن یا رفتار دیشب یا پریشب همسرتان آزرده شدید، مدام به آن فکر کنید و به خودتان تلقین کنید چه آدم بدبختی هستید که باید با این جانور زندگی کنید!

جلوی دیگران
اگر می‌دانید که همسرتان به اصطلاح آبرو داری می‌کند و جلوی دیگران تلاش می‌کند که رابطه‌تان را دوستانه نشان دهد، خیطش کنید و با تندی و بداخلاقی و صدای بلند و عصبی با او صحبت کنید!

مسخره کردن و دست انداختن همسرتان جلوی دیگران نیز تاثیر بسیار مثبتی دارد!

ضمنا وقتی جلوی دیگر درباره او حرف می‌زنید، هیچوقت اسم او را به زبان نیاورید و همیشه از کلمه «این» یا «اون» استفاده کنید، مثل: دیشب با اون رفتیم خونه مامانش!

اظهار تاسف
هرگز از عبارت‌های «متاسفم که…» و « معذرت می‌خواهم که…» و «در آینده سعی می‌کنم…» استفاده نکنید و همیشه از عبارت‌هایی چون «به درک» و «همیشه تقصر توست» و «خدایا مرا بکش تا از شر تو راحتم بشم» استفاده کنید!

بهانه‌سازی برای دعوا
همیشه میلیون‌ها بهانه برای دعوا کردن وجود دارد مثل چرا دیر آمدی؟ چرا زود آمدی؟ چرا اول تو می‌ری توی خونه؟ چرا شبا اینقدر خر و پف می‌کنی؟ چرا با من حرف نمی‌زنی؟ چرا یک ریز حرف می‌زنی؟ چرا همش سرت توی موبایلته؟ و و و

پاسخ‌های انسدادی
همیشه با کلماتی چون «هوم» و «هان» و «چی گفتی؟» و «به من چه» و «خب» و «جدی؟» و «با منی؟» به همسرتان پاسخ دهید و ارتباط کلامی را کوتاه و اعصاب همسرتان را خرد کنید!

تیک عصبی
تیک عصبی داشته باشید، مثلا مدام زبانتان را مثل مار در بیاورید و ببرید داخل، یا مدام چشمک بزنید، یا مدام مثل هندی‌ها سرتان را تکان دهید، یا مدام گوش یا سر یا شکم خود را بخارانید!

سوسک
موقع غذا خوردن درباره سوسک و پشه و مار و قتل و مرگ و روح و جنایت و سر بریده حرف بزنید و یا دعواهای گذشته را بیاد بیاورید تا اشتهای همسرتان کور شود.

رقیب
تا می‌توانید از زیبایی یا پوشش یا کاردانی یا اخلاق یا سطح سواد زنان و مردان همسایه یا دوست و آشنا تعریف کنید، بخصوص از چیزهایی تعریف کنید که می‌دانید همسرتان کمبود آن‌ها را دارد!

چگونه زندگی زناشویی خود را متلاشی کنیم!

امیدوارم با استفاده از پیشنهادهای فوق هر چه زودتر به هدف خود دست یابید!

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments