پای آقامون را ماساژ کنیم یا ماساژ نکنیم؟

پای آقا و کارشناس خانم سیمای یزد و جادوی عشق و شارژ یکماهه آقا

داستان از اینجا شروع شد که در یک برنامه تلویزیونی، کارشناس خانم سیمای یزد، با لهجه شیرین یزدی، خانم‌های عزیز بیننده را نصیحت کرد که حتی اگر شوهرشان بیکار و معتاد است و دست بزن دارد، آب در تشتی بریزند، یا برای اینکه کولاک کنند، شیر در تشت بریزند، همراه گلاب و گلبرگ و نمک دریایی و با آن پای شوهرشان را ماساژ دهند و بعد پای شوهرشان را خشک کنند و ببوسند!

چرا ماساژ آقا؟
چون این ماساژ به کاهش استرس و جلوگیری از سکته قلبی و سکته مغزی و افزایش عشق می‌انجامد و مانع از بدرفتاری مرد نسبت به زن می‌شود.

چرا من پای آقا را بوسه بزنم؟
سخن پیامبر و آیه قرآن و کسب آرامش مرد و تلاش برای آرامش زندگی!

خودتان فیلم را ببینید…

بعد چه شد؟
پس از انتقادات و تماس‌های زیاد، روابط عمومی صدا و سیمای مرکز یزد، بطور تقطیع شده، پوزش طلبیده و گفته که «تلاش می‌شود با برنامه‌ریزی و دقت بیشتر در ارائه محتوا، این مساله جبران و با نظارت بیشتر و موثرتر برنامه‌های سازنده و مؤثر تولید و پخش شود»!
از سوی دیگر، امیراحمد پهلوانیان، مدیر شبکه استانی یزد گفته که «از صحبت‌های کارشناس معارفی که در این برنامه صحبت می‌کردند کاملا مطلق دفاع نمی‌کنم؛ البته در جایگاهی هم نیستم که بخواهم رد کنم.» در مورد واکنش‌های انتقادی گفتند: «بنده هم در اطلاعیه‌ای از کسانی که از مطالب بیان شده خاطرشان مکدر شده، عذرخواهی کردم. چراکه جایگاه مخاطبان و مردم برای ما بسیار ارزشمند است و برایمان بسیار مهم است که برنامه‌ای پخش نشود که خاطر مخاطبان شریف را مکدر کند.»

آیا سخنان خانم کارشناس یزدی ایرادی داشت؟
اگر این خانم واقعا اعتقاد دارد که ماساژ و بوسه در روابط زناشویی و استحکام خانواده مفید است باید می‌گفتند که زن و مرد پای همدیگر را ماساژ بدهند و بوسه بزنند!

در ضمن، اعتیاد و آزار زنان با ماساژ برطرف نمی‌شود! صدتا تشت پر از گلاب و شیر را هم بیاورید، بیکاری و فقر خانواده‌ها را بسوی طلاق و فشار روانی می‌کشاند و درمان این درد نیست!

بالاخره پای آقامون را ماساژ کنیم یا ماساژ نکنیم؟

کارشناس محترم سایت بروز نیوز معتقد است که خانم‌های عزیز، اگر آقای خوبی دارند که معتاد و بیکار نیست و دست بزن نیز ندارد و اگر پول شیر و گلاب و گلبرگ و نمک دریایی را سیمای یزد و این خانم کارشناس یزدی می‌دهند ماساژ کنید!

بعد؟
بعدش شوخی و دست انداختن کارشناس یزدی است توسط طنازهای عالم مجازی:

قسمت سانسور شده کارشناس یزدی

شوهرداری و پای آقا

A post shared by Do-It-Yourself (@paris.diy) on


منبع:
خبرگزاری ایسنا
خبرآنلاین
آپارات
اینستاگرام

پای آقامون را ماساژ کنیم یا ماساژ نکنیم؟
5 (100%) 2 votes

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar