خانم اسرارآمیز شاکی جدید پرونده مهدی قائدی

در اخبار ضد و نقیضی که در مورد حادثه رانندگی مهدی قائدی و مرگ احمد رضا شاکر منتشر شد، صبحت از یک وجود خانم مرموز و خودروی دیگری و تکذیب وجود این دو به میان آمد.

ابتدا گفته شد که مهدی قائدی راننده خودروی ام وی ام بوده و گواهینامه رانندگی نداشته و مقصر این ماجراست، بعد صحبت از خودروی مرموز پرادو شد که با خودروی ام وی ام تصادف کرده و گریخته است.

چند روز بعد، محمد امین حسن پور خبر داد که: «من قصد صحبت کردن ندارم و در دادگاه صحبت می‌کنم. فقط می‌توانم بگویم که راننده این اتومبیل من بودم و گزارش راهنمایی و رانندگی درباره این سانحه اشتباه است».

او همچنین گفت: «هیچ خودروی پرادویی در این ماجرا حضور نداشت. ما با هیچ ماشینی کورس نگذاشتیم… و همه افراد حالت عادی داشته‌اند.»

خانم اسرارآمیز شاکی جدید پرونده مهدی قائدی

خبر جدید این است که یکی از سرنشینان خودروی ام وی ام که در شب حادثه دچار مصدومیت شده خانمی است به نام «ل ر» که به دلیل شکستگی از ناحیه دنده از راننده ماشین شاکی شده و از همین رو به خاطر این اتفاق به دادگاه شکایت کرده است.

به هر ترتیب خودرویی که قائدی در آن حضور داشته توسط افسران راهنمایی رانندگی مورد ارزیابی قرار گرفته و حتی کروکی هم برایش کشیده شده و به زودی خیلی از حقایق با همین کروکی روشن می‌شود و هافبک جوان آبی‌ها هم که چند روزی است از بیمارستان مرخص شده باید برای ادای توضیحات به دادگاه مراجعه کند.

بر همین اساس پدر احمدرضا شاکر درباره آخرین وضعیت پرونده مهدی قائدی اظهار کرد: «من در زمان تصادف تهران بودم و اطلاعی از جزئیات آن ندارم. تنها براساس اعلام راهنمایی و رانندگی و مردم می دانیم بین چهار تا پنج نفر در ماشین حضور داشتند. قانون مشخص می‌کند چه کسی مقصر بوده است.»

او افزود: «همسر من پیگیری‌های لازم را نسبت به این حادثه انجام داده است. ما فقط از راننده شاکی هستیم و هر کسی که راننده خودرو بوده است باید به قانون جواب بدهد. پرونده همچنان در کلانتری در حال بررسی است و به دادگاه ارجاع داده نشده. یک فرد در جریان این تصادف به قتل رسیده و باید قانون پیگیری‌های لازم را انجام دهد.»

 

هنوز لال است!
ارديبهشت ۱۳۹۸ روزنامه شهروند خبر داد که در آن ماشین علاوه بر مهدی و احمد سه نفر دیگر هم بودند: امین و علی و دختری به نام لاله!

پرسش شهروند از لاله: «چه کسی پشت فرمان نشسته بود؟
پاسخ لاله: «من نمی‌توانم بگویم چه کسی پشت فرمان نشسته بود‏»!!!

 

مطلب مرتبط
مهدی قائدی در انتظار مجازات سنگین؟

منبع:
خبرگزاری ایسنا
باشگاه خبرنگاران

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments