جنگی که مسلمانان تندرو می‌افروزند

مسلمانان تندرو معتقدند که تا آخرین نفس باید با کفار بجنگند و حکومت اسلام را در سراسر زمین برپاکنند. در حال حاضر و تا وقتی که ارتشی مقتدر و توانایی مالی و لوازمات لازم را برای این جنگ بین‌المللی فراهم کنند کارشان ترور انسان‌های بدون دفاع است و وحشت‌آفرینی!

کفار کیستند؟ از دید این جماعت کافران و دشمنان الله و پیامبر اسلام و کتاب آسمانی همه آن‌هایی که مسلمانانی چون خودشان نیستند!

اما این یک سوی قضیه است. آن سو، دولت‌های حاکم از این‌گونه جنایت‌ها و گسترش آن خشمگین می‌شوند و مجبور می شوند با شدت و وحشیگری با آن مقابله کنند و بدتر از آن، تندرو‌های ضد اسلام بوجود می‌آیند و رشد می‌کنند و قدرت می‌گیرند. این وسط کسی برنده نخواهد بود به جز سازندگان و تجار اسلحه!

جایزه ای صدهزار یورویی
بازگشت به غرب وحشی وحشی!

جنگی که مسلمانان تندرو می‌افروزنداین فرد انیس امری تونسی مظنون برنامه ریزی حمله به برلین و کشته شدن ۱۲ رهگذر زخمی شدن دهها تن است. آلمان برای ارائه هرگونه اطلاعاتی درباره این مظنون، جایزه ای صدهزار یورویی تعیین کرده است.

آتش جنگ و تندرویی
«خون این افراد به گردن مرکل است»!
سیاستمداران راستگرا که مخالف ورود مهاجران هستند، سیاست گشودن «درهای باز» به روی پناهجویان را عامل این اتفاق و اتفاقات مشابه در کشورهای مختلف معرفی می کنند.

جنگی که مسلمانان تندرو می‌افروزندرهبر حزب آزادی هلند در توئیتر تصویری از آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان با دستانی آغشته به خون منتشر کرد. او رهبران آلمان را متهم کرد که با بازگذاشتن مرزهای اروپا «سونامی» تروریستهای اسلامی را رقم زده اند.

این ها می گویند: «ما به یک انقلاب سیاسی نیاز داریم و باید از مردم‌مان دفاع کنیم!»

دفاع! دفاع از دید این جماعت فقط به معنای بستن درها و عدم پذیرش پناهندگان نیست، دفاع یعنی نابودی و کشتار مسلمانان!

جنگ در برابر تروریسم

جنگی که مسلمانان تندرو می‌افروزند
5 (100%) 3 votes

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar