عشق و عاشقی از نگاه میلاد میرشاهرضا

میلاد میرشاهرضا، خواننده جوان و خوش صدا، در اینستاگرامش در مورد عشق و عاشقی نوشته و نصیحت کرده که اگر عشق در خونه‌ات آمد ولش نکن!

عشق و عاشقی از نگاه میلاد میرشاهرضا

? بِسْمِ رَبِّ العِشق ?
نمی‌خواستم این پُستو مجدد بزارم، ولی دِلی گذاشتم که یکم باهاتون حرف بزنم. . ‌.
من به شخصه همیشه، یعنی اکثرا، هر کی ازم پرسیده: «میلاد عاشقی؟» گفتم: «نه، من؟ چی می‌گی؟ من دنبال آینده موزیکمم…»
یه جوری بحثو عوض کردم‌ خلاصه!
.
بچه‌ها، عِشق فقط یک باره، بقیش عِشق نیست،
عِشق یک بار فقط میاد دم خونت در می‌زنه، بقیش کشکه!
.
شاید واستون پیش اومده باشه که مثلا یه جایی، یه زمانی، یه لحظه، تو یه نگاه، با یکی که اصلا تا حالا ندیدینش، یه آن، چِشم تو چِشم بشین و همون موقع دلتون بلرزه، بلرزه‌هاااااااااا، یه جوری که زمان و مکانو گم کنی، نه از روی هوس نه از روی شهوت، دِلی دِلت بلرزه
واقعا دلت بلررزهاا، اون لحظه، خودتم ندونی چته، فقط جوری می‌شی که نمی‌خوای ازش چشم برداری، حتی یه لحظه، حواست به هیچی دیگه‌ام نیست جز اون. . .
.
حالا اون لحظه ممکنه تو خیابون باشی ببینیش، پشت چراغ قرمز باشی، تو یه مهمونی باشی، تو دانشگا یا هرچی، هرچی، هرچی، اصلا هر کجا، ولی یه لحظه قشنگ، یه آن که نگات کرد دلت بلرزه، با همووون یه نگاه دلت بلرزه، یه حس عجیبیه، قابل وصف نیست. . .
.
یه نصیحتی بهتون می‌کنم، جای برادر کوچیک همتون، گوش کنین لطفا:
دختری یا پسر فرق نداره، اون لحظه رو از دستش نده، چون ممکنه هیچوقت دیگه تکرار نشه، هیییییچوقت، هییییچوقت دیگه نبینیش، هیچ جا!
.
شاید حرفام یه جاهایی عقلانی نباشه، ولی ببین آقا پسر، دختر خانوم، پسر و دختر نداره، از چیزی نترس، از هیچ چیز و هیچ احدی، همون لحظه برو جلو، آره برو جلو و از ته قلبت صداش کن، صداش کن بگو: خانوم، آقا، نگهش دار، و هر چی که از همون یه نگاهی که دلتو لرزوند و بهش بگو!
.
نترس هیچی نمی‌شه، حرفتو بزن رو در رو، چشم تو چشم، از چیزی نترس!
.
حس قلبتو همون موقع، با تموم وجودت بهش بگو، آره بگو، نترس! نهایت می‌خواد ضایت کنه دیگه، ولی صداش کن، نگهش دار، حرفتو بزن، لاقل نشدم، رو دلت نمی‌مونه، می‌گی حرفمو زدم، دمم گرم!
.
ولی مطمئن باش اگه قلبت پاک باشه، خالصانه بری جلو، جواب رد نمی‌شنوی!
.
من به عشق تو یه نگاه شدیدا اعتقاد دارم! همون نگاه اولی که بهت می‌کنه، دقیقا وسط قلبتو نشونه می‌گیره، دقیقا وسط قلبتوووو، باور کن راست می‌گم!
.
عِشق یه بار در خونتو می‌زنه،
از دستش نده!
از هیچیم نترس!
.
آقا پسر، دختر خانوم، این حرف منو یه جایی از مغزت سیو کن! مطمئن باش یه روزی به دردت می‌خوره. . .
.
بازم تکرار می‌کنم رفیق گوش کن!
.
من خودم شخصا به عشق تو یه نگاه شدیدا اعتقاد دارم،
همون نگاه اولی که بهت می‌کنه، دقیقا وسط قلبتو نشونه می‌گیره، باور کن راست می‌گم!
.
عِشق یه بار در خونتو می‌زنه،
از دستش نده!

نصیحت و تجربه و اعتقاد میلاد میرشاهرضا را خواندید، از ما هم به شما نصیحت که فریب عشق در نگاه اول را نخورید!

اگر قصد زندگی با فرد دیگری را دارید، و از هر جهت آمادگی این کار را دارید، قبل از هر اقدام شتاب‌زده، طرف را خوب بشناسید، خودش را، عقایدش را، مدرک تحصیلی و شغلش را، بابا و مامان و خواهر و برادرش را، موقعیت اجتماعی و اقتصادی‌شان را، بیماری‌ها و سلامت جسمی و روحی‌ خودش و افراد خانواده‌اش را، و آمادگی‌اش را برای یک زندگی جدید، برای همسر و شریک زندگی شدن یک نفر دیگر، برای پدر و مادر خوب بودن، برای ایجاد و حفظ یک زندگی خوب و شاد با همه خوبی‌ها و بدی‌ها و پستی و بلندی‌هایش…

چه بهتر که به تنهایی و همراه همسر آینده‌تان با یکی دو مشاور و متخصص خوب و آگاه مشورت کنید، و ببینید برای هم زوج مناسبی هستید و حتی ببینید خانواده‌های شما، بعدا، همراه و حامی شما هستند یا زخم زبان و سنگ‌انداز و از هم پاشنده زندگی دو نفره شما!

علاوه بر این‌ها، نکته مهم در شرایط فعلی ایران این است که آیا از نظر اقتصادی، جای محکمی ایستاده‌اید، برای امروز و فردا و سال‌های بعد خود و همسر و فرزندانتان!

عشق در یک نگاه، حتی اگر چشمان تیز بینی داشته باشید، عشق به ظاهر است، ظاهری که بعدا و خیلی زود تغییر می‌کند، و ظاهری که معلوم نیست باطنش چه باشد.

کاری که با عقل و خرد و مطالعه و مشورت آغاز شود، بهتر از پایانی است که به طلاق و جدایی ختم شود و اینکه جوون بودم، خام بودم، با یه نگاه عاشقش شدم، دنبال قلبم رفتم… خر شدم دیگه…

 

 

 اینستاگرام میلاد میرشاهرضا

عشق و عاشقی از نگاه میلاد میرشاهرضا
به این مطلب امتیاز دهید
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar