حمله نظامی ایران به عربستان در آینده نزدیک

حمله نظامی ایران به عربستان در آینده نزدیک

حمله نظامی ایران به عربستان در آینده نزدیک
حمله نظامی ایران به عربستان در آینده نزدیک

ایران و عربستان

به گزارش سایت خبری تفریحی به روز نیوز روزنامه رای الیوم در مورد حمله نظامی غافلگیر کننده ایران با مشارکت عراق به عربستان سعودی هشدار داد.

عربستان سعودی چند روز گذشته تصمیم خود را نسبت به ورود به خاک سوریه و جنگ در این کشور اعلام کرده است و در تازه ترین اقدام خود به برگزاری رزمایش مشترکی با مصر و چند کشور عربی پرداخته است.

در این رزمایش مشترک نشانه هایی از حمله به یک کشور دیده می شود و به همین جهت روزنامه رای الیوم در مقاله ای به عربستان در مورد ماجراجویی احتمالی هشدار داده است.

روزنامه «رای الیوم» نوشت: «برخی کشورهای غربی به مقامات سعودی هشدار داده اند در صورت اعزام نیرو به سوریه حمله غافلگیرکننده ایران با مشارکت عراق علیه عربستان صورت خواهد گرفت.»

روزنامه الکترونیکی رای الیوم که از لندن بروز رسانی می شود، در ادامه افزود: «در هفته های اخیر عربستان تحرکات نظامی مشکوکی صورت داده که از حمله به سوریه برای مبارزه با داعش و در نهایت ساقط کردن نظام این کشور حکایت دارد.»

این روزنامه ادامه داد: «این روزها در عربستان با مشاركت مصر و برخي كشورهاي اسلامي و عربي رزمایش بزرگی برگزار می شود که نشان های حمله به یک کشور در این رزمایش دیده می شود. روسیه هم هر گونه ماجراجویی عربستان را به مقامات این کشور گوشزد کرده است.»

منبع:جام نیوز

گردآوری:سایت خبری تفریحی به روز نیوز

مطالب مرتبط:

پیام توئیتری هشدار دهنده ظریف به عربستان

خبر درگیری لفظی ظریف و شاهزاده سعودی

جنگ توئیتری ظریف و عبدالله بن زاید

کشورچه های مسخره ای که با ایران قطع رابطه کردند!+عکس

شخصیت زنانه وزیر مرد سعودی دردسر ساز شد

حمله نظامی ایران به عربستان در آینده نزدیک
3.5 (70%) 2 votes
Share this page to Telegram

2
لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar
2 نظرات مستقل
0 پاسخ به دیگران
0 دنبال کنندگان
 
نمایش نظرات بیشترین امتیاز
نمایش نظرات با بیشترین پاسخ
1 تعداد نظر دهندگان
عباس Recent comment authors
تازه ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
عباس
مهمان
عباس

اگه نمیدونید پس گوش کنید بزودی عربستان حاکم منطقه خواهدشد عربستان زمان پهلوی هم از ایران قویتر بود یمن را دست کم نگیرید ببینید بجز جبهه النصره و ارتش سوریه ۶ کشور مستقیما با داعش میجنگیدند که ۴ سال طول کشید کمی عقب نشست آمارهارا گوش کنید داعشیها تو این چندسال فقط ۲۸۵۰۰۰ نفر کمی بیشتر نظامی کشتند که با غیر نظامیها حدود ۴۵۰۰۰۰ نفرند و فقط کمتر از ۴۰۰۰۰ نفر تلافات داده اند و هنوز هم در سوریه جولان میدن ودرگیری ایجاد میکنند. یمن همان داعش است از لحاظ استعداد کشت و کشتار (انصارا…) ودل شیر عربستانی میخاد ایگونه سر شاخ شدن داعش امکانات و بوجه تسلیحات ساختن و خریدن را از داعش هم بیشتر دارد

عباس
مهمان
عباس

بخشید آن اخری منظور یمن بود که از داعش امکانات بیستر دارد