این آغوش نباید پخش می‌شد!

علی مطهری مخالف پخش تصاویری است که از تلویزیون جمهوری اسلامی ایران پخش شد و در آن تصاویر رئیس جمهور زن کرواسی فوتبالیست‌های مرد را در آغوشش می‌فشارد!

این آغوش نباید پخش می‌شد!

هر چند عادل فردوسی پور از پخش این تصاویر استقبال و از مسئولان پخش تشکر کرد، اما این تصاویر به مذاق علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای‌اسلامی خوش نیامد و در مورد رفتار رئیس جمهور زن کرواسی گفت:

«ایشان با یک حس مادرانه این کار را انجام داد و این آغوش، جنسی نبود، البته که پخش آن نباید انجام می‌شد.»

این آغوش نباید پخش می‌شد!
روزنامه کیهان
روزنامه کیهان نظری مخالف نظر علی مطهری است و آغوش رئیس جمهور زن کرواسی را «حس مادرانه» نمی‌داند و معتقد است که این نوع آغوش «هنجارشکنانه و نامتعارف» بود:

در هنگام پخش مراسم اهدای جام جهانی از شبکه سه که طی آن «کیتاروویچ» رئیس‌جمهوری زن کرواسی به‌طرز نامعمولی همه مردانی که روی صحنه می‌رفتند را در آغوش کشیده و می‌بوسید (از بازیکنان تیم‌های فرانسه و کرواسی گرفته تا خود رئیس‌جمهوری فرانسه!) ابتدا مسئولان شبکه سه طبق قوانین صدا و سیمای جمهوری اسلامی، از نمایش صحنه‌های فوق خودداری کردند اما پس از چند لحظه‌ای با زیر پا گذاشتن قوانین، به نمایش بقیه صحنه‌های فوق پرداخته و حتی نماهای نزدیک رفتار هنجارشکنانه و نامتعارف «کیتاروویچ» را تمام و کمال پخش کردند!

 

کشتی و شنای زنان
کیهان در ادامه می‌نویسد:

اگر حضرات متولی رسانه ملی بخواهند تحت تاثیر برنامه‌سازان‌شان باشند، حتما مسابقات شنا و کشتی کچ زنان آمریکایی را نیز پخش کرده و حتما جناب فردوسی‌پور توصیه می‌کند که با پخش این مسابقات همه پای تلویزیون مملکت‌شان می‌نشینند و لذت برده و هیچ اتفاقی هم نخواهد افتاد!

 

مطلب مرتبط:
اگر بجای حسن روحانی، کولیندا گرابار رئیس‌جمهور ما بود!

 

guest
1 نظر
تازه ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
Inline Feedbacks
View all comments
محسن
محسن
2 سال پیش

سلام، نشان دادن رییس جمهور کرواسی در حالیکه بازیکنان مرد کشور خود و بیگانه را به اغوش می کشد اشکالی ندارد، آن چیزی که اشکال دارد و بسیار بد است تایید فردوسی پور و گفتن این حرف که بزارید مردم حالشو بکنند. مگه اقای فردوسی پور مردم را چی فرض کردند، نه در اسلام و نه در مسیحیت اصیل چنین چیزی وجود ندارد که زن در هر مقامی یک مرد غریبه را بغل کند، دور از شان انسانیت است، متاسفانه اقای فردوسی پور سوتی زیاد داره بعدش هم پشیمون میشه و توجیه می کنه کارشو. یادتون که نرفته قبل بازی با اسپانیا و پرتقال هی می گفت ما باید 6 تا از اونها گل می خوردیم وای چه تیم قوی،… ادامه »