چاق شدن مانکن‌های فروشگاه‌ها

بسیاری از فروشندگان از مانکن‌های بیجان برای نمایش لباس‌های خود استفاده می‌کنند. در گذشته‌ای نه چندان دور، مانکن‌ها، آدمک‌های خوش اندام و زیبایی بودند که هم‌سایز بودن با آن‌ها آرزوی بسیاری بود.

لباس‌ها در تن مانکن‌های زیبا و خوش‌اندام رهگذران را به وسوسه می‌انداخت تا چنین لباسی را بخرند و بر تن کنند.

از طرف دیگر مانکن‌ها با اندام مناسب و بدنی تندرست، این انگیزه‌ را تقویت می‌کرد تا مردم تلاش کنند که چاق نشوند و با چاقی مبارزه کنند.

امروزه، با افزایش انسان‌های چاق‌، در برخی از فروشگاه‌ها از مانکن‌های چاق با شکم برآمده استفاده می‌شود.

چاقی نوعی بیماری است که علاوه بر ضرر و زیان‌های دیگر، ظاهر انسان‌ها را نیز زشت می‌سازد. نمایش و بکارگیری مانکن‌های چاق، همچون بازی بازیگران چاق مشهور، آرام آرام در طرز فکر مردم جا می‌اندازد که چاق بودن امری طبیعی و ابدی است.

چاق شدن مانکن‌های فروشگاه‌هاچاق شدن مانکن‌های فروشگاه‌هاچاق شدن مانکن‌های فروشگاه‌هاچاق شدن مانکن‌های فروشگاه‌هاچاق شدن مانکن‌های فروشگاه‌هانه به مانکن‌های چاق!

برای تشویق به تندرست بودن جامعه باید مانع از بکارگیری مانکن‌ها چاق شد. همچنین از بازی‌ آقایان و خانم‌های چاق در نقش‌های مثبت جلوگیری کرد.

توصیه می‌شود، دولت و مدیران و کارفرمایان نیز چند ماه به کارکنان چاقشان فرصت دهند تا از وزن خود بکاهند و در صورت عدم کاهش وزن و تناسب اندام، آن‌ها را اخراج کنند.

همچنین داشتن وزن متناسب، باید جزو شرایط انتخاب نمایندگان و مدیران و معاونان و وزرا و شخص ریاست جمهور باشد که گفته‌اند عقل سالم در بدن سالم است!

تبلیغات در جهت تندرستی
قهرمانان و شخصیت‌های مثبت فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی باید افراد ورزشکار با اندامی نسبتا لاغر باشند. این شخصیت‌ها باید مدام ورزش کنند و در تکاپو باشند.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments