یه عده گفتند علت رفتار غیر عادی مژگان صابری را

اگر به دو سه فیلم و مصاحبه با خانم مژگان صابری توجه کنید شاید فکر کنید که رفتار ایشان غیر عادی است.

A post shared by poptv (@poptv.ir) on

***

***

A post shared by Ario k (@ariobarzan.k) on

***

علت حرکات مژگان صابری چیست؟

ابتدا یه عده زوم کردند و گفتند رفتار و حرکات و سکنات مژگان صابری غیر عادی است، و بعد یه عده دیگر به دنبال دلایل این رفتار گشتند!

یه عده گفتند رفتار غیر عادی مژگان صابری ناشی از استرس و اضطراب و ترس و وجود دوربین و حضور اولیه و شرم و این چیزهاست!

بعد یه عده کینه‌توزی و زن ستیزانه گفتند که قصد مژگان صابری از این نوع ژست‌های عجیب و غیر عادی و ادا و اطوار، جلب توجه و معروف شدن و عشوه گری و خودنمایی مدرن و سوپر مدرن است!

بعد یه عده با غم و غصه و اشک در چشم گفتند مژگان صابری به بیماری اوتیسم مبتلاست و کنترل کامل روی رفتار و حرکات خود ندارد!

بعد یه عده گفتند نخیر، مژگان صابری اوتیسم ندارد، این، مدل رفتار شخصی این بازیگر است، در دنیای امروز به افراد اجازه داده می‌شود خودشان باشند!

بعد یه عده گفتند تم رفتاری مژگان صابری شخصی و متعلق به خودش است و تم خودش اینطوریه!

بعد یه عده گفتند برخی هنرمندها اصولا غیر نرمال هستند، یا فکر می‌کنند که غیرنرمال بودن مساوی است با هنرمند بودن!

بعد یه عده که هوادار و دلداده و دلباخته مژگان صابری و حرکاتش شده بودند گفتند حرکات مژگان صابری طبیعی و عادی است و حرکات بقیه مردم غیر عادی و عجیب و غریب است!

بعد یه عده گفتند مژگان صابری متفاوت است و متفاوت بودن جرم نیست!

بعد یه عده گفتند این بیچاره را مسخره نکنید، شاید دلیلی برای این رفتار وجود دارد که اکنون نمی‌شود آن را بیان کرد و باید صبر کنید تا در آینده، روشن شود، شاید هم دست بیگانه در کار است!

یه عده هم گفتند مگر مشکل ما حرکات دست یک بازیگر سینماست؟ مشکل ما ترافیک و آلودگی هوا و خشکسالی و بیکاری و فقر و فساد و گرانی و قیمت دلار و مسکن و تصادفات و افسردگی و طلاق است!
.
.
.
.

آخرین چیزی که یه عده گفتند این است که این رفتار عجیب و غریب، ناشی از شالی است که مژگان صابری سرش کرده، یعنی یا مژگان صابری به جنس این شال حساسیت دارد یا موجوداتی مثل کنه و ساس و هزارپا و موش و مارمولک زیر این شال و بقیه لباس‌های ایشان وول می‌خورند!

یه عده گفتند علت رفتار غیر عادی مژگان صابری را

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments