دوباره پیرزن گدای میدان تجریش را میلیونر کردند!

وقتی در شهر خبری نیست، پیرزن گدای میدان تجریش دوباره خبر داغ سایت‌های خبری می‌شود.

خبرگزاری فارس، ۲۸ شهریور ماه امسال خبر دستگیری پیرزن دست‌فروشی را در محدوده تجریش منتشر کرد و نوشت: «ماموران ابتدا کاری به کار پیرزن دستفروشی نداشتند اما وقتی مجددا به آن محل بر می‌گردند می‌بینند که خانم مسن که به ظاهر دست فروشی می‌کرده؛ در واقع گداست»

دوباره پیرزن گدای میدان تجریش را میلیونر کردند!

خبرگزاری فارس نوشت: «با همکاری مامور انتظامی، مددجو [مدد‌جو یعنی همان پیرزن دستفروش] که خیلی هم مقاومت و سر صدا می‌کرد به داخل خودرو گشت انتقال داده شد و به سامانسرای لویزان انتقال داده شد. در سامانسرای لویزان مشخص شد مددجو تکراری بوده و سابقه پذیرش در این مرکز را داشته است. مددجو به همراه خود حدود ۴ میلیون و دویست و شصت هزار تومان وجه نقد داشت که تحویل مددکار لویزان شد.»

دوباره پیرزن گدای میدان تجریش را میلیونر کردند!

گدای میلیونر
امروز ۶ بهمن، باردیگر سایت‌های خبری همان خبر را باز نشر دادند و به نقل از خبرگزاری فارس نوشتند که:‌«یک پیرزن که از گدایان حرفه‌ای و از پولدارهای تهران است با پول هنگفتی که در جیب داشت دستگیر شد. این پیرزن هنگام دستگیری نزدیک به ۴ و نیم میلیون تومان پول نقد در جیب داشت.»

گدای میلیونر
در آنسوی کشور، در بوکان نیز فرد دیگری را که ۴ میلیون و ۶۶۶ هزار تومان وجه نقد و مقادیری دینار عراقی داشت دستگیر کردند.

دوباره پیرزن گدای میدان تجریش را میلیونر کردند!

به گزارش خبرگزاری ایرنا: روز چهارشنبه، نیرو‌های ستاد مبارزه با تکدی گری در شهر بوکان، این گدا را که در یکی از خیابان‌های اصلی شهر بوکان در حال گدایی بودتحت نظر گرفتند و هنگامی که در حال تعویض پول‌های خرد خود با پول‌های درشت‌تر دستگیرش کردند و مراجع قضایی تحویل دادند.

اختلاس

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کارمندی که گفته شده بود ۱۰۰ میلیارد تومان از وزرات نفت برداشت و از کشور خارج شد، در واقع ۲۰۰ میلیارد تومان از وزرات نفت برداشت و از کشور خارج شده!

تصور کنید پول‌های اختلاس شده این کارمند رسمی را روی زمین یا روی میز پهن کنند و عکس خبری بگیرند!

 

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments