چالش عکس گرفتن با نوار بهداشتی در هند

تا حالا شده که نوار بهداشتی را از بقالی محله‌تان خریداری کنید؟

معمولا بقال محله آنقدر معرفت دارد که نوار بهداشتی را درون کیسه سیاه‌رنگی بگذارد تا وقتی که به خانه می‌روید کسی نفهمد شما نوار بهداشتی خریدید!

چرا؟

چون شما دارید یک کار زشت انجام می‌دهید، کاری مثل بالا رفتن از دیوار خانه مردم که باید در تاریکی و سیاهی شب آن را انجام داد!

 

در هند

در هندوستان نیز مانند ایران، خیلی‌ها حتی رویشان نمی‌شود نوار بهداشتی بخرند یا بگویند که به نوار بهداشتی نیاز دارند، بقال‌ها هم آنقدر معرفت دارند که نوار بهداشتی را ابتدا داخل یک ورق روزنامه بپیچند و بعد آن را داخل یک کیسه سیاه بگذارند، تا چشم نامحرم نبیندش!

فیلم پدمن و چالش پدمن

پس از فیلم هندی پدمن محصول ۲۰۱۸ سینمای بالیوود که داستانش به نوار بهداشتی مربوط است، در فضای مجازی و واقعی هندوستان کمپینی درست شده به بام چالش پدمن، و بازیگران این فیلم و افراد مشهور و محبوب و هر کسی که علاقمند است با نوار بهداشتی عکس می‌گیرد و آن را منتشر می‌کند تا چشم‌ها را بشویند از زشت دیدن نوار بهداشتی!

چالش عکس گرفتن با نوار بهداشتی در هند

نوار بهداشتی چیست؟

نوار بهداشتی دستمالی است یکبار مصرف که دختران و زنان در دوران عادت ماهانه خود، برای جلوگیری از نشت خون خارج شده از فرج خود، آن را درون لباس زیر خود قرار می‌دهند.

عادت ماهیانه در زنان امری طبیعی محسوب می‌شود و نباید از آن خجالت کشید. اما حتی روشنفکرانی که تا اینجا که داشتن عادت ماهیانه عیب نیست موافقند، علنی کردن آن را در فضای مجازی کار درستی نمی‌دانند و معتقدند این عمل بی‌حیایی را رواج می‌دهد!

چالش عکس گرفتن با نوار بهداشتی در هند
نظر شما چیست؟

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments