از نمایش مرگ می‌آید تا حرومزاده خوانی پرند زاهدی

برای شما هم پیش آمده که گاهی در فضای مجازی دنبال چیزی بگردید و سر از جای دیگری در آورید؟

از نمایش مرگ می‌آید تا حرومزاده خوانی پرند زاهدی

آسمون ریسمون
دوستی، تلفنی، تعریف نمایش «مرگ می‌آید» را کرد و گفت: «حتما برو ببینش، یا اگه قسمت شد، با هم بریم ببینیمش».

بعد از این تلفن، رفتم توی سایت تیوال، که اطلاعات بیشتری از این نمایش بدست بیاورم، توی توضیحات نمایش نوشته شده بود: «عکاس: راضیه اشتیاق»، اسم «راضیه اشتیاق» آشنا بود، اما بیاد نیاوردم کجا اسمش را شنیدم. رفتم توی ایسنتاگرام به دنبال راضیه اشتیاق!

A post shared by @razieheshtiagh on


آخرین ارسالی راضیه اشتیاق در اینستاگرام، ویدئویی بود به بمناسبت ميلاد حضرت معصومه و روز دختر. راضیه اشتیاق چیزی در این ارتباط ننوشته بود، فقط به انگلیسی لینک داده بود به کتایون ریاحی و پرند زاهدی. اما این پرند زاهدی کیه؟ امان از کند حافظی!

وارد اینستاگرام پرند زاهدی شدم. اولین چیزی که نظرم را جلب کرد، فیلم زیر بود. خانم زاهدی یک بچه کوچک را بغل کرده و نشسته بود روی صندلی کوچک تاب مخصوص کودکان و بعد می‌افتد و می‌خندد!

A post shared by parand zahedi? (@parandzahedi) on


چیز عجیبی نبود حتما ایشان نیز یکی از آن بیست و چند میلیون درمانده محتاج درمان است!

برای شناخت بیشتر، اسم ایشان را درگوگل جستجو کردم. دریافتم که ایشان حدود چهل سال سن دارد و در دانشگاه آزاد و یک‌جایی در کلن آلمان درس خوانده و در چند فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی بازی کرده. البته خودش می‌گوید بازیگر نیست‌: «نه عزيزم من بازيگر نيستم، فقط بيست سال پيش تجربه‌اش كردم و ديگه ادامه ندادم. من فيلمسازم، كارگردان و تهيه كننده، يه وقت‌هايى هم كتاب مينويسم»! بازیگر سینما نباشد، بازیگر سیاست هست و حامی و طرفدار حسن روحانی. برگشتم به اینستاگرام و توجهم به نوشته دیگری از ایشان جلب شد.

از نمایش مرگ می‌آید تا حرومزاده خوانی پرند زاهدی

پرند زاهدی در خرداد ۱۳۹۶ در اینستاگرامش در ارتباط با پخش نشدن ربنای شجریان مطلبی نوشته بود و شخصی به نام شهرزاد لواسانی در واکنش به نوشته ایشان نوشته بود:

این شجریان آشعال خودش نامه نوشت به صدا و سیما که راصی نیستم آثارم پخش شه حالا چی شده که بقیه کاسه داغتر از آش شدن براش بعدشم مگه اون کی هست یه مطربه دیگه واسه خودتون کردینش اسطوره برید بابا خجالت بکشید مملکت با نداشتن مطرب چیزیش نمیشه با نداشتن یه مدیر دلسوز همه بلاها به سر ش میاد

خانم پرند زاهدی در جواب ایشان نوشته بود:

«اما نميدونين مملكت با داشتنِ حيواناتى چون شما چه در پيش داره… اشغال اون مادريه كه حرومزاده اى چون تو رو تربيت نكرده ول كرده تو جامعه كه هار باشى و پاچه اين و اونو بگيرى»!!!

شاید نباید تعجب کرد که در این سال‌های اخیر یک خانم نویسنده و فیلمساز و کارگردانی که حامی اصلاح‌طلبی و اعتدال و میانه‌روی است چنین ادبیاتی داشته باشد، یا باید تعجب کرد؟!

اینستاگرام پرند زاهدی حدود ۱۰۰ هزار هواخواه دارد و بخش نظرات تقریبا تمام پست‌هایی که در ارتباط با انتخابات و حمایت از حسن روحانی گذاشته، توسط ایشان مسدود شده است!

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments