اعتصاب پرسپولیسی‌ها و پرداخت حقوق معوقه کارگران هفت ت‍په

به گزارش خبرگزاری ایسنا، بازیکنان باشگاه پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی اعتصاب کردند و حاضر به تمرین نشدند. در گوشه دیگری از این سرزمین، استاندار خوزستان از واریز مرحله دوم حقوق کارگران شرکت هفت تپه خبر داد؛ آیا بجایی رسیدیم که برای دریافت حقوق باید اعتصاب و تظاهرات کرد؟

اعتصاب پرسپولیسی‌ها و پرداخت حقوق معوقه کارگران هفت ت‍په

در خبرها آمده که کارگران نیشکر هفت ت‍په پس از چند هفته اعتراضات خیابانی موفق شدند تا بخشی از حقوق معوقه خود را بدست آورند!

برانکو ایوانکویچ، سرمربی باشگاه پرسپولیس، خبر داد که بازیکنان پرسپولیس به دلیل مشکلاتشان به خصوص مشکلات مالی اعتصاب کردند و حاضر به تمرین نشدند.

برانکو گفت: آن‌ها مشکلات زیادی دارند و زندگی و درآمد آن‌ها از فوتبال است و امروز به خاطر اعتراض تمرین نکردند تا انتظاراتنشان برآورده شود.

زور فشار

اعتصاب پرسپولیسی‌ها و پرداخت حقوق معوقه کارگران هفت ت‍په

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، در توییترش نوشته که «… در راستای حمایت‌های نظام و دولت تدبیر و امید از تولید و اشتغال، در کنار کارگران خواهیم بود»، لابد بعدا یکی دیگر خواهد نوشت: «… دولت تدبیر و امید در کنار بازیکنان فوتبال خواهیم بود»!

خبر خوبی است که دولت در کنار مردم است، اما اول باید به مردم فشار آورد تا بعد مردم به دولت فشار بیاورند تا بعد در کنار هم باشند؟

guest
0 نظر
Inline Feedbacks
View all comments