خواننده رپ داعشی کشته شد

به گفته مقامات آمریکا، «رشید قاسم» عضو فرانسوی تبار گروه تروریستی داعش در حمله‌ای هوایی، توسط هواپیماهای بدون سرنشین، در نزدیکی موصل در عراق کشته شد.

خواننده رپ داعشی کشته شد

رشید قاسم کیست

رشید قاسم در سال ۱۹۸۷ از پدر و مادری عرب تبار در کشور فرانسه بدنیا آمد. پدرش محمد قاسم اهل یمن و مادرش لیلا اهل الجزایر بود.

رشید، کودکی خردسال بود که پدر و مادرش از هم جدا شدند. اندکی بعد پدرش با زنی غیر مسلمان، و مادرش با مردی که سه فرزند داشت ازدواج کردند و رشید با مادر و شوهر جدیدش زندگی آشفته‌اش را ادامه داد.

چند سال بعد و برای بار دیگر مادرش طلاق گرفت. در این موقع رشید حدود سیزده سال سن داشت.

روایت شده که رشید در مدرسه پسری تنها و منزوی بود. خودش بعدها در سوریه ادعا کرد که: «مدرسه‌ای که در آن درس می‌خواندم توسط دو همجنسگرا اداره می‌شد. آن‌ها می‌خواستند مرا خوک خوار کنند، من شوکه شده بودم، تا پدرم آمد و با آنها صحبت کرد.»

رشید در سال ۲۰۱۰ یک گروه رپ ایجاد کرد و در ۲۳ سالگی آرزو داشت که خواننده رپ معروفی شود. او آلبومی از کارهایش منتشر کرد که بر ناکامی‌هایش افزود.

به الجزایر رفت و زندگی در آنجا به افراط گرایی او کمک کرد. در سال ۲۰۱۵ در مصر موفق شد که به گروه داعش ملحلق شود، گروهی که از ژوئیهٔ ۲۰۱۴ ادعای خلافت جهانی کرده است و خود را حکومت اسلامی خوانده بود.

خواننده رپ داعشی کشته شد

در ۲۱ ژوئیه سال ۲۰۱۶ ویدئویی منتشر شد که او را نشان می‌داد که با افتحار سر زندانی دستبند زده شده‌ای را می‌برید!
خواننده رپ داعشی کشته شد

خواننده رپ داعشی کشته شد
4.5 (90%) 2 votes

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar