واکنش محمدرضا حسینیان به خبر بازداشت و دستگیری اش

واکنش محمدرضا حسینیان به خبر بازداشت و دستگیری اش

واکنش محمدرضا حسینیان به خبر بازداشت و دستگیری اش
واکنش محمدرضا حسینیان به خبر بازداشت و دستگیری اش

محمدرضا حسینیان

سایت خبری تفریحی به روز نیوز:محمدرضا حسینیان مجری معروف و خوش نام سینما به خبر بازداشت و دستگیری اش و همکاری اشت با شبکه جم تی وی واکنش نشان داد.

دیروز بور که شایعه بازداشت محمدرضا حسینیان به دلیل همکاری به شبکه جم تی وی جهت فرستادن بازیگران به این شبکه منتشر شد که باعث تعجب همگان شد.

سایت تی وی پلاس که مسئولیت آن با محمدرضا حسینیان است متن زیر را در صفحه اینستاگرامش در واکنش محمدرضا حسینیان به شایعه بازداشتش منتشر کرد:

«محمدرضا حسینیان مجری پرسابقه تلویزیون ضمن رد اخبار منتشر شده درباره بازداشتش به اتهام عامل جذب بازیگران و هنرمندان به شبکه ماهواره‌ای جم، از نحوه ممنوع التصویری‌اش که به واسطه مدیریت یک ‌وب سایت ویدیویی داخلی است، ابراز گلایه کرد.
به گزارش «تابناک»؛ «شنیده شده عامل جذب بازیگران و هنرمندان به شبکه ماهواره‌ای جم اخیرا بازداشت شده است. وی از مجریان قدیمی تلویزیون و مدیر یک سایت ویدیویی است.» این خبری بود که دیروز توسط یکی از رسانه‌ها منتشر شده بود.
با توجه به آنکه تنها مجری دارای وب‌سایت ویدیویی، محمدرضا حسینیان مدیر تی وی پلاس است، به سرعت تصویر و نام حسینیان ضمیمه خبر اولیه شد و در فضای مجازی به گردش درآمد و ممنوع التصویری حسینیان در واپسین روزهای سال 1394 و همچنین در دسترس نبودن این مجری پرسابقه تلویزیون برای پیگیری صحت و سقم ماجرا، باعث شد تا این شایعه با آب و تاب بیشتری منتشر شود.
محمدرضا حسینیان در گفت‌وگو با «تابناک» گفت:صداوسیما محمدرضا حسینیان، فرزندی که بیست سال در این رسانه تلاش کرده، کارمند رسمی رسانه ملی است و سابقه‌اش برای اهل رسانه مشخص است را به راحتی یک شبه ممنوع التصویر می‌کند و در کوچه می‌گذارد.
چرا باید نشستی که میان صداوسیما و محمدرضا حسینیان و تی وی پلاس برگزار می‌شود، در ساختمان حراست انجام شود؟ آخر مگر من نیروی غریبه این سازمان هستم؟ تمام دوستان حراستی که با هم نشستیم و گپ و گفت کردیم، رفقای من هستند. آیا نمی‌شد در ساختمانی غیر از حراست، درباره تعامل با رسانه‌‌ای مثل تی وی پلاس با هم حرف بزنیم؟ آیا ما دشمن تلویزیون هستیم یا قصدمان عدم تمکین است؟ آیا ما می‌خواستیم کار عجیب و غریبی بکنیم؟ اگر می‌خواستیم چنین کنیم که از روز اول برای سایت‌مان مجوز نمی‌گرفتیم و ابتدای سایت‌مان شماره مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را درج نمی‌کردیم.
پیشنهاد می‌کنم از فردا یکی دیگر از عزیزان فضای مجازی بگوید که ردپای تی وی پلاس و حسینیان در پرونده رضا ضراب و بابک زنجانی پیدا شد و چند روز دیگر لطف کنند و بگویند دو دانگ از لاس وگاس متعلق به محمدرضا حسینیان و تی وی پلاس است و در نهایت بگویند سرکرده حلقه نفوذ رسانه‌ای در ایران پیدا شد؛ تی وی پلاس و محمدرضا حسینیان. پیشنهاد می‌کنم اگر خواستند دروغ تازه درست کنند، از همین فرمولی که من می‌گویم، بروند»

سایت خبری تفریحی به روز نیوز

واکنش محمدرضا حسینیان به خبر بازداشت و دستگیری اش
5 (100%) 1 vote
Share this page to Telegram

لطفا بنویسید که درباره نوشته فوق چه نظری دارید:

avatar